www.sudzibas.lv BALTA Slikts servis un krāpšana

Balta - Slikts servis un krāpšana

Labdien. Mani sauc Raimunds Beginskis. Man tada problēma. Es sēžu ratiņkrēsla pēc nelaimes gadijuma kurš notika 1998 gada 21 jūlija. Notika autoavārija. Visi 5 pasažieri bija apdrošināti. Un pirmos divus gadus mani vecāki saņēma naudu kaut kādu no apdrošināšanas lai apmaksāt medikamentus. Bet kopš no ta laika vairs mēs neesam ņēmuši nekādu naudu bet tur vel bija palikusi daudz. Es nesen izlēmu vienkārši izņemt ņaudu un kad saziņojos ar balta pārstāvēju man vienkārši pateica ka nekas nepalika vairs. Konta ir tukša un ka nevar man palīdzēt. Pie stūres nelaimes gadījumā sēdēja aleksandrs troškovs. Mašina piederēja ļevam troškovam ķirurgam no līvāniem. Tēvs aleksandram troškovam. Maniem vecākiem tajā laika 1998-1999 gada nekādus dokumentus nebija no balta apdrošināšanas.
Es tagad nezinu ka man rīkoties.
Ar cieņu, Raimunds.

20.08.2021