www.sudzibas.lv BALTA Negodīga komercprakse, klientu maldināšana

Balta - Negodīga komercprakse, klientu maldināšana

Brīdinu neapdrošināt īpašumju pie Baltas apdrošināšanas. 12 gadus biju uzticīga kliente, kopš uzbūvējām māju, un pirms gada, kad notika neiedomājamais - ugunsgrēks, galvenais, ko balta darīja bija meklēja iemeslu neizmaksāt atlīdzību nelaimes gadījumam. Tik aukstu, necilvēcisku, aprēķinātu rīcību grūti aptvert. Zaudēts ir daudz, māja, manta, Veselība, nervi un cīņa vēl ilgi turpināsies tiesā.
Izlasiet savu polisi uzmanīgi, jo baltas polise ir sagatavotā tā, lai atteiktu atlīdzību 99% no gadījumiem. Citi apdrošinātāji Latvijā neizmanto tik klaji negodīgu komercpraksi.

15.06.2021

Atbilde no AASBALTA Pārstāvja atbilde 21.06.2021

Paldies par Jūsu atsauksmi! Mums žēl, ka esat saskārusies ar negatīvu pieredzi.

Atlīdzību izmaksā vienmēr balstāmies noslēgtajā apdrošināšanas līgumā un tā nosacījumos.

Latvijas iedzīvotāji jau 17 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju – skaidri un saprotami noteikumi, augstas kvalitātes apkalpošana un atbalsts neparedzētās situācijās ir mūsu prioritāte. Par to liecina arī izmaksāto atlīdzību apmērs – pagājušajā gadā privātā īpašuma atlīdzībās izmaksājām vairāk nekā 4,3 miljonus eiro.

Aicinām ar mums sazināties, lai atkārtoti varam izskaidrot apdrošināšanas atlīdzības atteikuma iemeslus.

Papildināts Kaija Ozola 17.07.2021

Pārskatot citas sūdzības pret Baltu, saprotu, ka ievietotā atbilde ir standarta sagatave. Tieši tāda ir arī Baltas attieksme pret saviem klientiem - standarta atbildes, ar mērķi "atšūties". Ja Jūs būtu iepazinušies ar manis iesniegto sūdzību, tad zinātu, ka vairāk kā gadu cīnos par taisnību un mērķi pierādīt Balta apdrošināšanas sistemātisku negodīgu komercpraksi.

K

O Olga Zablocka 20.05.2021
Krāpšana, zādzība, atlīdzības neizmaksāšana

Neizmaksā atlīdzību. Īpašuma apdrošināšana. Naudu paņem, bet kad notiek nelaime izsaka ka atlīdzību neizmaksās. Ja vēlaties tiesāties vai izmest naudu, tikai tad var izmantot Balta pakalpojumus.

S Sudzibas.lv Admin 17.08.2021

S Sudzibas.lv Admin 17.08.2021