www.sudzibas.lv BALTA Krāpšana,slikts serviss

Balta - Krāpšana,slikts serviss

После аварии Balta тупо отказалась выплачивать медицинскую страховку. Знакомая, которая с этим столкнулась не смогла добиться выплат за лечение и сдалась.
ОСТЕРЕГАЙТЕСЬ БАЛТА.
Даже врачи говорили, что с Балта бодаться нет смысла, они жулъё и хамы.

J

AASBALTA Pārstāvja atbilde 28.12.2018

Labdien!

Liels paldies par ierakstu - Jūsu pieredze un atgriezeniskā saite ir mums ļoti svarīga. Lai varētu izvērtēt konkrēto situāciju un sazināties ar Jums, ir nepieciešama Jūsu kontaktinformācija (telefona numurs, e-pasts) un polises numurs.

Aicinām Jūs sazināties, nosūtot e-pastu, kurā norādīts polises numurs un kontaktinformācija, uz [email protected].

Ar cieņu
BALTA

J Janis_S 29.12.2018

Ага, красиво говорить вы умеете, это я знаю. И так-же красиво отшиваете: "мы рассмотрели вашу просьбу и специалисты по оформлению заявок сервисного центра обслуживания клиентов на основании вашей заявки приняли решение в страховой выплате отказать."
BALTA НИКОГДА!