www.sudzibas.lv BALTA Krāpnieki

Balta - Krāpnieki

Iekļuvu auto negadījumā kuru izraisīja balta apdrošināta mašīna. Pieteicu atlīdzību, atbrauca visu sabildēt, pēc dažām dienām saņemu zvanu par to ka ir veikts aprēķins. Auto uzskata par "norakstītu" jo izmaksas ir lielākas kā vērtība. Vērtība esot 2145€, ja mašīna tiek atdota, ja paliek pie mums tad 1600€. (bmw530,2003g) salīdzinot ar līdzīgiem auto uzreiz var redzēt ka vērtība ir par mazu. Protams sāku prasīt kāpēc tā, uz ko man tiek atbildēts, ka auto ta ticis novērtēts un tādā ir tirgus vērtība. Auto tehniskajā apskatē ir divnieki, sīkumi, ko būtu novērsuši, ja brīvdienā nebūtu negadījums.

Paliekam apsmieti, bez auto, un beigās pašiem būs vel jāmaksā no savas kabatas. Vēl gaidām naudu par transportēšanas pakalpojumu, ko sedzām no savas naudas 190€ (2 nedēļas) mums tāpat bij savi izdevumi, jo no notikuma vietas citu auto meklēt, jo mašīna bijām (3cil. Un 2 bērni) . Un pagaidu auto, lai varētu izbraukt uz darbu (30km neiesi ar kājām?) .
Mēs nepadosimies uz netaisnīgu lēmumu!

Varbūt kādām intresē un noder informācija: (

10.12.2019

V vitols 10.12.2019

Pareizi ir:)Mazās atlīdzības liek braukt uzmanīgāk un censties neiekļūst Avārījās.

L Līgakkk 10.12.2019

Nesapratu,ne jau es uztaisīju avāriju! Braucām pa galveno,bet krustojumā mūs ietriecas opel, kurš vēl tik apstājas priekšā piekaroties volvo numurzīmei

Oļegs Zatlers 10.12.2019

Krāpnieks esi Tu, jo gribēji par savu auto saņemt vairāk, kā pienākas. Ja gribēji apmaksātu transportēšanu, taksi no neg.vietas un aizvietošanu, vajadzēja KASKO iegādāties. Nopērk OCTA pa 20Eur un cer, ka nu tik viss būs. Kā pasūdzēties, tā pirmā, bet kad jāmaksā par pakalpojumu, tā katrs cents jātaupa.

L Līgakkk 10.12.2019

Kāds sakars mums ar kasko vai Octa cik maksāja vainīga persona,un mēs maksājām pa 66€octu uz 3 mēnešiem.Nejau musu octa sedz bet vainīga auto octa.Un mums ir tiesības mašīnu nogādāt uz mūsu dzīves vietu.Un parādi tad tādu mašīnu,par tādu cenu kur var iegādāties? Universāls un manualā kārba,Ādas salons utt?Octa jāsedz zaudējumus,nevis esi zaudējis mašīnu tāda ka bij bet vietā jāpērk bora?Vai pie piedāvātas summas pašiem jāliek,lai tik ir BMW

Z zilais valis 10.12.2019

Ļoti labi, ka vēl viens 15+ gadus vecs lūznis uz ceļa mazāk. Tie, kas nav lūžņi - tiem TA divniekus neliek.

L Līgakkk 10.12.2019

Izskatās ka tev pat tādas nav mašīnas.
Ja tev tik ļoti satrauc

L Lailailai 10.12.2019

Diemžēl tik vecam auto tie piedāvātie 2100eur ir reāla tirgus cena. Un BMW-tas cenu vēl pazemina. Protams, ss saliek cenas augstākas, bet pajautā par cik pārdod un cik ilgi. Vecs BMW,’lai cik ērts un komfortabla nebūtu ir cenu samazinošs faktors. Dārgas detaļas un samērā bieži remonti. Ir pieredze.

L Līgakkk 11.12.2019

Ja neliec ķīniešu daļas mašīnā tad arī tad arī remonti nebūs bieži.

Oļegs Zatlers 10.12.2019

Tici man, es ļoti labi zinu, ko sedz OCTA, KASKO un kam katrs veids izmaksā atlīdzību. Ja nepieleca manis iepriekš rakstītais, tad vēlreiz izteikšos. Pati vainīga, ka savam lūznim nenopirki KASKO, jo OCTA tavus papildus izdevumus nesegs. Kā arī, pilns Vācijas tirgus ar BMW 530 ar tevis nosauktajiem parametriem līdz 2.5k. Parasti jau savs auto mīļš un dārgs(eur), bet citam tas pats tavs auto ir kārtējais lūznis ar notītu nobraukumu.

L Līgakkk 10.12.2019

Tev pašam nav pielecis,ja tev kautkas nepatīk tad arī nelasi,neviens tev neliek lasīt ja nepatīk.Es jau nesudzos ik par katru nieku un necikstu ka tu ar saviem komentāriem vairak to dari.

Oļegs Zatlers 10.12.2019

Sūdzies vai nesūdzies, bet lai kādu nosaukt par krāpnieku, tam ir jābūt pamatojumam. Tādu čīkstuļu un nepamatotu sūdzību dēļ, daudzi uzņēmumi pamatīgi cieš. Vai kaut ko esi darījusi, lai risinātu šo situāciju? Vai vienkārši tupa ierakstīji "sūdzību"? Es Baltas vietā noteikti noskaidrotu sūdzības autoru un pašu pavadātu pa kādu tiesu.

AASBALTA Pārstāvja atbilde 12.12.2019

Labdien Līga,

Liels paldies par ierakstu - Jūsu pieredze un atgriezeniskā saite mums ir ļoti svarīga!

Lai varētu izvērtēt konkrēto situāciju un sazināties ar Jums, ir nepieciešama Jūsu kontaktinformācija (telefona numurs / e-pasts) vai atlīdzības lietas numurs. Aicinām Jūs sazināties, rakstot uz e-pastu [email protected] un norādot savu kontaktinformāciju un atlīdzības lietas numuru (ja ir).

Informējam, ka Jūsu ērtībai atlīdzības lietas statusu iespējams noskaidrot, zvanot uz +371 675 333 75.

Ar cieņu
BALTA

J Jurciks88 04.02.2020
Trauma

Traumas atlīdzība nulle, neiesaku pirkt polisi, nolauzīsiet kaklu, pateiks nepareizi nokritāt, mēs jums nevaram palīdzēt.Būdams alkahola reibumā traumas maksā pats!

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020

AASBALTA Pārstāvja atbilde 28.09.2020

Labdien Jurciks88,

Paldies par Jūsu komentāru!

Vēlamies apliecināt, ka AAS BALTA atlīdzības lēmumi tiek pieņemti atbilstoši noslēgtās polises noteikumiem, tāpēc, ja esat saskāries ar noteikumu pārkāpumu, aicinām mūs nekavējoties informēt, rakstot uz atlī[email protected], lai varam izskatīt konkrēto gadījumu.

Ar cieņu
BALTA