Balta - KASKO

Saklausījos daudz sliktas lietas, par BALTA apdrošinātājiem, bet nodomāju, ka nevar būt, ka tik lielai firmai tik slikta slava, tā nu apdrošināju savu auto tur, gan OCTA gan KASKO. Pa nakti, kāds stāvvietā kāds nobrauca ar bamperi man pa abām durvīm. Nu neko, aizeju pie apdrošinātājiem, sarakstam visus papīrus utt. Aivedu uz wess motors sastādīt tāmi remontam. Nu tur bija atsaucīgs menedžeris, jauki parunajām un viņš novertēja skādi uz 350ls Nu ok, prasu, cik ilgu laiku aizņems remonts, šis saka 5dienas, bet man bez auto maizīti nenopelnīt un 5 dienas ir krietni par ilgu. Zvanu drošinātājiem un saku, lai dod man naudu, vai vismaz apmaksā man remontu citā servisā. Viņi saka nē, ķip wess ir pats labākais un viņi neļaus nekādā ūķī remontēt, es piedāvāju Domeniks un vēl vienu prestižu servisu, kur man ir pazīšanās, kur sataisītu divu dienu laikā un tik pat kvalitatīvi un ar visiem čekiem. Viņi mani pasūtīja dillēs un nemaz negribēja atklāt tāmes summu, un ja es gribētu taisīt pats, tad man ir jāmaksā 30 ls par jaunu tami, kur mas sarēķinātu nevis kā iekš wess 350, bet gan 260 tad vēl atvilktu pvn un vēl pašrisku 100ls karoče dēls staigā kājām nedēļu, vai ņem 100lohus un dari ar durvīm ko gribi :(

F

M Muris 14.03.2009

Muļķis tu esi, Balta ir labākā apdrošināšanas firma, vienmēr visu ir izmaksājusi laikā. Pat manu X5 sačinīja par velti

Z zinātājs 17.03.2009

vecīt, ir tāda opcija " aizvietošana" . Sanāk biku piemaksāt, bet pie šmuces iedod autiņu vietā. Nevar visu uz haļavu gribēt.. :)

M Mārtiņš 15.04.2009

Nu bet ko tu gribi... tā ir visās apdr. sab. Ja esi mehāniķis un pats savām rokām pratīsi novērst bojājumu protams izdevīgāka būs skaidrā nauda, bet ja vēlies, lai tavs dīlera servis sataisa tev mašīnu ir jāļauj viņiem to darīt un 5 dienas nu patiešām nav daudz! Es uzskato šo kritiku BALTAI par nepamatotu :(

U Uģis riktigais 15.04.2009

Pirms gada man viens iebrauca durvīs uz ielas.Tas vīrs bija apdrošinajis BTA, tapēc pēc akta sastādīšanas devos uz turieni.Tur puikas apskatijās, visu sarakstīja .Un konkrēti jautaja-vai gribi taisīt pats, vai arī mēs visu sataisām? Teicu, ka pats meklēšu servisu.Pēc paris nedeļam konta ieskaitija naudu.Nu, man bija tikai OCTA, par to Kasko neko nemaku teikt.Varbūt tāpēc viņi grib kaut kā lētāk...

F ferrara 13.07.2009

visvairak man patik vieta par pvn atrekinasanu. paldies dievam, ka tad, kad balta man sedza skadi, skade bija mazaka neka vinu aprekinata...savadak butu kasijusies par pvn- kurs man, privatpersonai, servisa atrekinas pvn? neviens! turklat, nedarbojas arguments- sataisisit kada kreisaja servisa, kur cekus nedod- jaunai masinai nekadi kreisie servisi neiet cauri.