www.sudzibas.lv BALTA Drausmīga pieredze ar Balta Kasko - neiesaku nevienam!

Balta - Drausmīga pieredze ar Balta Kasko - neiesaku nevienam!

Par BALTA KASKO godīgo un profesionālo attieksmi pret klientiem.

Komandējumā, Šveicē tika uzlauztas sānu durvis auto un nozagtas tikko iegādātās lietas no salona, kā arī auto detaļa. Sazvanījām Policiju, uzrādījām auto, iesniedzām iesniegumu, pretī Policija iedeva protokolu, kur aprakstīts notikums. Sazvanījām arī drošībai BALTU, kas noteica, ka pilnīgi pietiek ar policijas protokolu un kad auto būs atpakaļ, jāuzrāda Baltas norādītajā servisā un jāsaņem tāme.

Atgriežoties uzzinājām, ka lai gan apdrošinātas PERSONĪGĀS MANTAS - termins ir maldinošs. Pie tā nepieder NE Jūsu telefons, ne dokumenti, ne soma, maks, kur nu vēl tikko ar čeku iegādātas lietas. Labi, nepatīkami, it īpaši tāpēc, ka termins Personīga manta ir maldinošs šādā gadījumā.

Bet super pieredze sākas, kad jāsalabo uzlauztās durvis - noplēstās gumijas, ar īlenu/skrūvgriezni radītie bojājumi, asās švīkas salonā. Balta norāda servisu, ur jāuzrāda auto - visu izdarām, servisā visi piekrīt, ka uzlaušanas sekas. Pēc 3 nedēļu zvanīšanas, kad beidzot varam tikt uz remontu, Balta uzstāj, ka jāatbrauc līdz viņu birojam uz ''atrādīšanos''. Iznāk eksperts, bez PNA akta, bez vārda uzvārda - nosaka, ka tas viss ir DABISKS nolietojums (ko tad POLICIJA jēdz?) un pasaka, ka neko nesegs. Sniedzām iebildumus, Baltai bija vienalga. Viņu eksperta lēmums stāv ''pāri'' policijas faktiem, protokolam, foto.

Juridiskai personai nākamais līmenis ir tikai tiesa. Protams, izmaksas advokātam, tiesas prāvai, pašu laiks, kas atņemts ģimenei. Rezumē - tā ir visdrausmīgākā patvaļa, ko šajā valstī esam piedzīvojuši. Un tāpēc varam vismaz dalīties ar īstu dzīves pieredzi no apdrošinātāja, kas sevi slavina kā Profesionāli un Līderi apdrošināšanas tirgū. Es ceru, ka darbiniekiem prieks par savu darba vietu un savu pienesumu Baltas ekonomikā un tiesiskumā.

11.10.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no AASBALTA Pārstāvja atbilde 18.10.2023

Labdien, Ilze!

Lēmums atlīdzību lietā pieņemts, balstoties uz noslēgtās polises noteikumiem un eksperta slēdzienu. Mēs Jūs informējām par to rakstiski un lēmumu skaidrojām.

Ar cieņu
BALTA

Komentāri (1)

M Mairis86 13.03.2024

Pilnīgi piekrītu. Kā Baltas kasko polise ir nederīga un ņirgāšanās par klientu. Manā gadījumā piedāvā izmaksāt 50 euro no 200euro. Reklamē tikai savus servisus kuri ir iesaistīti viņu klientu apkrāšanas shēmā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes