www.sudzibas.lv BALTA Debilie telefona zvani no 67522275

Balta - Debilie telefona zvani no 67522275

Sveiki! Ir apnikusi zvani no "balta"' kantora nr. - 67522275, jau vairāk ka pusgadu cinos lai liek mani miera, bet nefiga, zvana un zvana! Zb un ņēmu nobloķēju un vienalga zvana! Viņiem laikam darīt nav ko ka sēdēt un podziņas spaidīt parastajā telefona! Uzmācīgie darbinieki apnikusi! Būs laikam policija jāiesaista! Skrobe nepajokam! : - ) )

28.12.2022

Atbilde no AASBALTA Pārstāvja atbilde 29.12.2022

Labdien!

Mums, BALTA, klientu pieredze ir patiesi svarīga, tāpēc novērtējam Jūsu ierakstu!

Mēs labprāt veiktu Jūsu minētās situācijas izpēti un lai to izdarītu, mums ir nepieciešams Jūsu telefona numurs. Lūdzam Jūs sazināties, rakstot uz e-pastu [email protected], un norādīt savu telefona numuru, uz kuru tiek veikti zvani no BALTA.

Ar cieņu
BALTA

Good Intentions 28.12.2022

Par ko zvana? Mēģinājāt pats piezvanīt?

J Johny 29.12.2022

Uzrakti iesniegumu, ka aizliedz sevi traucēt un viss.

M Mēnesis 30.01.2023

Man arī Riebjas.atliek paskatīties viņu aplikācijā par apdrošināšanām,tā uzreiz terorizē.