www.sudzibas.lv BALTA Briesmīgs serviss! Nekompetenti darbinieki, atšuj vienkārši klientu, palīdzība nulle!

Balta - Briesmīgs serviss! Nekompetenti darbinieki, atšuj vienkārši klientu, palīdzība nulle!

Pēc csn pieteikuma no baltas pārstāvja saņemu vārdus, kas teica, ka jums jāzvana mums? Mēs ar to nenodarbojamies jums viss jādara jāmeklē pašiem! Šoks! Apdrošini mašīnu, kad nepieciešama palīdzība kā rīkoties tālāk balta lepni atbild mēs ar to nenodarbojamies, jo iesaistīta ārvalstu mašīna! Un ja esi cietušais vēl jo vairāk viņi nevar palīdzēt. Nav vārdu vienkārši, lai aprastītu baltas neprofesionālo, vienaldzīgo attieksmi pret klientu! Neiesaku nevienam baltu!

03.01.2020

Ba

Zi zilais valis 03.01.2020

Vēl viens, kurš joprojām nesaprot, kas ir un kā strādā OCTA? Jā, ja Jūs esat cietušais, tad Jums vajag kārtot lietas ar vainīgā apdrošinātāju.

hartijs 03.01.2020

OCTA, nekad un nemūžam nesastādīšu saskaņoto. Reiz bija avārija, nebiju vainīgs. Apdrošinātāji pasaka, ja ir saskaņotais, tad nevienam nav pretenziju. Pat vairs nerunāja par lietu. Salaboju par savu naudiņu. Skāde bija pa kabatai.

Li Linda_J 04.01.2020

AASBALTA 06.01.2020

Labdien,

Paldies par ierakstu - Jūsu pieredze un atgriezeniskā saite mums ir svarīga!

Lai varētu izvērtēt konkrēto situāciju un sazināties ar Jums, ir nepieciešama Jūsu kontaktinformācija (telefona numurs / e-pasts) vai atlīdzības lietas numurs. Aicinām Jūs sazināties, rakstot uz e-pastu [slēpt]@balta.lv un norādot savu kontaktinformāciju un atlīdzības lietas numuru (ja ir).

Ar cieņu
BALTA

būsim korekti 23.01.2020

Ja ir pieteikta "Atlīdzība pie sava apdrošinātāja", tad var droši zvanīt uz savu OCTAs kompāniju un kompānija atrisinās šo problēmu.

Visticamāk, pats raksta autors bija pārāk lepns, lai pāris eiro piemaksātu savai polisei, jo ar pašu taču nekas nenotiks..

Pats apdrošinos gan baltā, gan bta, lasu nosacījumus un problēmu nav!