www.sudzibas.lv BALTA Briesmīgs serviss! Nekompetenti darbinieki, atšuj vienkārši klientu, palīdzība nulle!

Balta - Briesmīgs serviss! Nekompetenti darbinieki, atšuj vienkārši klientu, palīdzība nulle!

Pēc csn pieteikuma no baltas pārstāvja saņemu vārdus, kas teica, ka jums jāzvana mums? Mēs ar to nenodarbojamies jums viss jādara jāmeklē pašiem! Šoks! Apdrošini mašīnu, kad nepieciešama palīdzība kā rīkoties tālāk balta lepni atbild mēs ar to nenodarbojamies, jo iesaistīta ārvalstu mašīna! Un ja esi cietušais vēl jo vairāk viņi nevar palīdzēt. Nav vārdu vienkārši, lai aprastītu baltas neprofesionālo, vienaldzīgo attieksmi pret klientu! Neiesaku nevienam baltu!

03.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

B

Komentāri (5)

Z zilais valis 03.01.2020

Vēl viens, kurš joprojām nesaprot, kas ir un kā strādā OCTA? Jā, ja Jūs esat cietušais, tad Jums vajag kārtot lietas ar vainīgā apdrošinātāju.

L Linda_J 04.01.2020

https://www.ltab.lv/

AASBALTA Pārstāvja atbilde 06.01.2020

Labdien,

Paldies par ierakstu - Jūsu pieredze un atgriezeniskā saite mums ir svarīga!

Lai varētu izvērtēt konkrēto situāciju un sazināties ar Jums, ir nepieciešama Jūsu kontaktinformācija (telefona numurs / e-pasts) vai atlīdzības lietas numurs. Aicinām Jūs sazināties, rakstot uz e-pastu [email protected] un norādot savu kontaktinformāciju un atlīdzības lietas numuru (ja ir).

Ar cieņu
BALTA

B būsim korekti 23.01.2020

Ja ir pieteikta "Atlīdzība pie sava apdrošinātāja", tad var droši zvanīt uz savu OCTAs kompāniju un kompānija atrisinās šo problēmu.

Visticamāk, pats raksta autors bija pārāk lepns, lai pāris eiro piemaksātu savai polisei, jo ar pašu taču nekas nenotiks..

Pats apdrošinos gan baltā, gan bta, lasu nosacījumus un problēmu nav!

N Naurisdzerve2 10.04.2020
Burvīgi

Vienkārši burvīgs klientu serviss. Siguldas filiāles Darbiniece covid 19 laikā speciāli gāja uz darbu, lai uztaisītu octa, lai brīvdienās es varētu gāzēt ar tiko nopirktu motociklu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes