AAS Balta - sūdziba

Labdien! Neiesaku nevienam ielaisties darīšanās ar AAS BALTA. Pilnīgs blēžu kantoris.Lai piesaistītu sev klientus, piesola zelta kalnus.It sevišķi vecākiem ļautiņiem. Apdrošina visu, ko tik vēlies.Galvenais tik maksā šiem.Atsūtīs pat vēstuli gadījumā ja beidzas līguma termiņš. Bet nedod dievs kas notiek ! Tad tik sākas pilnīgs sviests. Tiek darīts viss iespējamais lai tik pasūtītu cilvēku tālāk.Tad izrādas, ka objektam kas ir bijis drošināts jau 10 gadu garumā ir nepareiza uzbūves konstrukcija.Un viņi šādus objektus neapdrošinot...Bet naudiņu visus šos 10 gadus par to iekasēja un viss bij kārtībā. Un pats nekaunības kalngals ir tagad, atsūtīja jaunu apdrošināšanas piedāvājumu par šo pašu objektu, kautgan labi zina, ka tas ir nodedzis jau 2009 gada rudenī...

U

Komentāri (9)

Z Zane 29.09.2010

Tad vajag sūdzēties Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojam, tad - tiesā. Negodprātīgiem apdrošinātājiem, manuprāt, automātiski 1. būs atteikums un, ja pats cilvēks tālāk neies, tad viņiem ietaupījums. Apdrošinātājs objektu pirms apdroš. novērtē un, ja to ir apdrošinājis, tad skaidrs, ka par negadījumu ir jāmaksā. Viņi "ķer uz muļķi".

M Maris 30.09.2010

Nu pizgets naudu nem 10 gadus apdrosina viss ok, kad nodeg, tad izdomaa, kautkaadus iemeslus.Tad rodas jautaajums, ko tad apdrosinat, ja nav kautkas kaartiibaa.Te ir jaadod ieksaa tiesaa, lai lemj, kaa tad iisti ir.

C ChuckGabbana 30.09.2010

Cik saprotu, runa iet par nekustamo īpašumu. Līguma slēgšanas laikā apdrošinātājs nevar pats izzīlēt, kāds ir celtniecības materiāls ēkai, to norāda apdrošinājuma ņēmējs. Kādu info norādi, pēc tādas arī apdrošina. Ja riska iestāšanās gadījumā visa norādītā info ir patiesa, apdrošinātājam nav pamata atteikt.
Un tiesai nav nekādas jēgas, jo parakstot apdrošināšanas līgumu klients automātiski apstiprina iepazīšanos ar noteikumiem, kuros ir punkts, ka apdrošinājuma ņēmējs apliecina, ka visa sniegtā informācija ir patiesa. Kā arī nepatiesas informācijas sniegšanas gadījumā atlīdzība var tikt atteikta vai samazināta.
Katrā gadījumā iesaku ikvienam, kas slēdz apdrošināšanas līgumu, rūpīgi attiekties pret apdrošinātājām nepieciešamo informāciju un līgumu niansēm. Vai arī sadarboties ar apdrošināšanas brokeri, kurš visu iepriekšminēto izdarīs Jūsu vietā.

K krista 30.09.2010

Pie brokera vispār nav droši apdrošināties, brokers ir ieinteresēts drošināt tajā kompānijā, kurā saņem lielāku komisiju. Un kā tagad bieži notiek - samaksā brokerim naudiņu, bet brokers pazūd ar visu tavu naudu un apdrošinātājiem nepārskaita un kad notiek gadījums, tad izrādās, ka polise nav apmaksāta. Tāpēc iesaku maksāt pa taisno apdrošināšanas kompānijai vai arī noteikti saglabāt kvīti, ka ir maksāts brokerim, tad vēl var būt kaut kas tiks līdzēts. Un vēl gadījums no manas pieredzes - apdrošināju māju caur brokeri, viss baigi forši, cena arī forša, tikai pēc divām nedēļām saņemot polisi, skatos, ka atzīmēts, ka kamīns un pirts neatrodas mājā, tad kad brokerim pajautāju, kāpēc tā, tad izbolītām acīm jautā - a vai tad tas jums ir? Brokers pat nebija ieinteresēts man to pajautāt, jo tad polise sanāk dārgāka. Bet tad, kad izraisītājs būtu kamīns vai pirts, tad noteikti būtu atteikums, jo man taču atzīmēts ka nav. Agrāk sadarbojos tikai ar brokeri, bet šogad saskāros ar šādu attieksmi, tāpēc nu vairs brokera pakalpojumus neizmantoju.

Z Zane 30.09.2010

Jālasa ne tikai tas, kas noteikts līgumā, bet arī likumā. Diezvai likumā noteikts, ka apdrošinātājs apdrošina visu, neko nepārbaudot. Tā kā iesaku pastudēt normatīvo regulējumu par apdrošinātāja pienākumiem, atbildību.

C ChuckGabbana 01.10.2010

Kristai vienkārši ir nepaveicies ar brokera izvēli. Brokers ir jāizvēlas tieši tāpat, kā apdrošinātājs. www.brokers.lv ir publicēts viss sertificēto brokeru saraksts, ieteiktu sadarboties tikai ar tiem, kas ir sarakstā. Kā arī nevajadzētu baidīties pašam brokerim pajautāt par viņa darba stāžu un viņa uzņēmuma vietu tirgū, kā arī par komisijas apmēru no konkrētā apdrošinātāja, ja ir aizdomas, ka brokers iesaka apdrošināties pie tā, kam lielāka komisija.

B Brokeris 04.10.2010

Tipisks gadījums, kad drošina aģenti, kas aizstāv tikai un vienīgi savu darba devēju. Arī es esmu saskāries ar tādiem gadījumiem. Bieži vien arī paši klienti ir pie vainas, jo, lai tik būtu lētāk, jo banka prasa, nenorāda visu informāciju. Es, pirms sniedzu klientam piedāvājumu, lieku aizpildīt pieteikumu, kur šāda info ir un no tās arī vados. Ja jauns klients un redzu, ka vecā polise rakstīta kļūdaini, to klientam arī saku un brīdinu par sekām.
Krista, ja esi saglabājusi kvīti, apdrošinātājs nevar tev atteikt.

B Brokeris 04.10.2010

Chuck, 3A brokerim bija diezgan liela vieta tirgū, bet gan jau pats zini, kas notika. :) Saprotu, ka esi no lielas brokera kompānijas, bet varbūt tu tomēr varētu izvēlēties godīgākus konkurences veidus. Kas attiecas uz mazajiem brokeriem, tos bieži izveido labi apdrošināšanas brokeri ar stabilu klientu portfeli, kas vairs negrib kalpot ārzemniekiem vai dažiem vietējiem žmogiem, kuri meklē iemeslus, lai nemaksātu algas, bet ir pietiekami uzņēmīgi, lai paši veidotu savu uzņēmumu.

A aivars333 08.12.2013

īpašumu apdrošināšana-apdrošinātāju neiedomājama krāpšanās lielos apmēros
Informācija par kompāniju:
AAS"Balta" īpašuma apdrošināšana
Rīga
AAS"Balta" īpašuma apdrošināšana. UZMANĪBU, UZMANĪBU, UZMANĪBU!!!
NEKO NEKAD NEAPDROŠINIET PIE AAS "BALTA", JO VIŅI BEZKAUNĪGI MELO UN AR JEBKĀDIEM GALVENAIS AR NOZIEDZĪGIEM LĪDZEKĻIEM CENŠAS PANĀKT TO LAI NEBŪTU JĀIZMAKSĀ APDROŠINĀŠANAS NAUDAS !!!
MANĀS NO VIŅIEM VAIRĀKĀS PIEDZIŅAS LIETĀS AAS " BALTA " PAT VILTOJA DOKUMENTUS, PARAKSTUS UN POLISES - PAR KO TIKA PRET VIŅIEM IEROSINĀTS KRIMINĀLPROCESS, BET PAR TO VIŅI IR PRIECĪGI, JO TAGAD VIŅIEM IR PAPILDUS JAUNS IEMESLS NOVILCINĀT PIEDZIŅU NO VIŅIEM, JO TAGAD VIŅI PRET VIŅIEM MANIS CELTAJĀ PIEDZINAS PRASĪBAS TIESĀTIESAI PRASA ATLIKT LIETU PAR PIEDZIŅU NO VIŅIEM KAMĒR NEIZSKATĪS UN NEIZTIESĀS KRIMINĀLPROCESU PRET VIŅIEM PAR DOKUMENTU VILTOŠANU BET PATS FAKTS, KA VIŅI KRĀPJAS VIŅUS NEUZTRAUC, JO KRIMINĀLPROCESS PRET VIŅIEM VILKSIES GADIEM UN TAD NEBŪS VAIRS KAM ATBILDĒT !!! SARGIETIES NO AAS BALTA NEAPDROŠINIETIES PIE VIŅIEM UN PASAKIET, UN BRĪDINIET VISUS PAZIŅAS !!! UZMANĪBU AAS BALTA AFĒRISTI !!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes