www.sudzibas.lv BALTA Slikts serviss, krāpšana

AAS Balta - Slikts serviss, krāpšana

Palasīju sūdzības un komentārus. Komentāros gan izskatās, ka esošie darbinieki komentē, ka viss ir ok! Nekā, esmu izbijis darbinieks un ja BALTA kādreiz bija godīga apdrošināšanas kompānija, tad pēc akcionāru maiņas tā vairs nav! Savā darba pieredzē saskāros ar ļoti daudz netaisnībām! It sevišķi ar KASKO. Ja nezini virtuvi, grūti būs piedzīt kvalitatīvu remontu nelaimes gadījumā. Noteikumus nāksies studēt riktīgi!

AASBALTA Pārstāvja atbilde 26.04.2017

Labdien!

Paldies par komentāru. Jūsu viedoklis un atgriezeniskā saite mums ir ļoti svarīga. Lūdzu, sniedziet informāciju par konkrētiem gadījumiem, tāpat arī savus ierosinājumus, komentārus vai atsauksmes BALTA mājas lapā https://www.balta.lv/lv sadaļā "Iersoinājumi vai atsauksmes", nosūtot e-pastu [email protected], sazinoties telefoniski ar savu konsultantu vai apmeklējot klātienē kādu no mūsu klientu apkalpošanas centriem. Sīkāka informācija pieejama BALTA mājas lapā https://www.balta.lv/lv.

Ar cieņu
BALTA