www.sudzibas.lv Agence SIA Maldināšana, apmelošana

Agence SIA - Maldināšana, apmelošana

Atradu internetā, ka šī aģentūra piedāvā darbu uz labiem priekš manis nosacījumiem. Tikšanās norunāta 12,30 no kurienes ar darba transportu tiksiet nogādāti uz potenciālo darba vietu, kuru varēs tuvāk apskatīt un iepazīt. Ieskaitot mani ofisā ierodas vēl 8-9 cilvēki kas arī izrādas ir uz šīm pārrunām ieradušies, priekštelpa maziņa labi ja kādi 15m3, sēžam gaidām, mūs visus pieaicina uz konferences zāli, kur sēžam viens otram blakus gandrīz vai ar plecu pie pleca, ofisa darbinieks izstāsta dienas plānu, kur noskaidrojas, ka darba busiņš būs 13.45, par to stundu mūs izmarinē, liek aizpildīt apsurdiskas anketas 2gb. , pēc kā varam doties uz busiņu un braukt uz objektu. Darba vietu mums izrāda kādas 5-10min, esam sadalīti grupās, lai nebiedētu darbiniekus (laikam esam savādāki pēc izskata nekā citi ;) ) , pēc darba izrādīšanas mūs pa vienam 8 cilvēkus izprāšņā tās saucamās likteņa lēmējas vai darba vadītājas saucamās. Jums apkārt nosēžas 3 sveši cilvēki un urbj ar savu skatienu uzdodot jautājumu: kā patika? Vai varēsi šeit pastrādāt? Jūs mīļie darba devēji galīgi jocīgi esat vai kā ar jums? Viena uzdod jautājumu pārējas tevi urbj ar savu skatienu un kā jums cilvēks var pierādīt to, ka ir strādīgs, atbildīgs un viss pārējais? Jūs vismaz iemācieties intervēt tad to darbinieku nevis uzdod vienu jautājumu un urbj tevi, taka trusi uz nokaušanu nu tiešām! Es neprotu svešiem cilvēkiem atvērties un nodarboties ar daiļdir.. Anu, tas nav mans, esmu cilvēks kas sevi pierāda darbos un uzticībā, visi cilvēki nav vienādi, ne visiem padodas sevi izreklamēt. Nu lūk, atgriežamies ofisā, iepriekš darbinieks teica, ka pec darba irādīšanas atbrauksiet un jūs sadalīs divās daļās lai intervētu, protams nekādas dalīšanas nebija sauca pa vienam taka tādus nogrēkojušus sīčus, saprotu, ka laika man maz un drīz jābūt autobusam uzmājām, sāku pukstēt, kas par bardaku, ka maldina cilvēkus, visu dienu pazaudēt dēļ maldinošas intervijas kur Sola izbraukšanu 12.30 bet izbraucam 13.45, saucamā sekretāre sāka uzbrukt, ka redzies esot jārūna, ja reiz kādam kautkur esot jāsteidzas! Jūs nopietni, man jārūna, ar ko? Neviens nebrīdināja ka intervija notiek ar vairākiem cilvēkiem vienlaikus, nebrīdināja, ka izbraušana ir par stundu vēlāk nekā bija teikts, nebrīdināja, ka man jāgaida vēl 7 cilvēki kurus nointervēs vienā galā un tad atbraucot odfisā vēl tiksim marinēti, kaut gan ofisā teica, ka tiksim dalīti divās grupās, kas protams nenotika. Par savu pukstēšanu tiku pieaicināta atrāk:) ) kur atkal atskan tizls jo citādi nevaru to nosaukt jautājums. Nu kā tu domā tu varētu tai uzņēmumā strādāt? Protams ka varu, bet to varu tikai pierādīt strādājot, nevis ar gudrām runām un skaisto daiļdir.. Anu. Atvadoties darbinieks Saka, ka paziņos divu dienu laikā, un protams, ka neviens ne zvana, ne raksta, ne ka. Nolēmu sazināties pati un aizsūtīju sms kas redzams pielikumā. Solījās atzvanīt 2 dienu laikā, sazinājos pati 6 klusēšanas dienā. Secinājums:
1. Maldināšana, izbraukšana 12,30-bet izbraukšana bija 13,45
2, apmelošana, (esot zvanīts, bet patiesībā neviens nezvanīja, kas arī ir viegli pierādāms)
3, epidemioloģiskās drošības pārkāpšana (distance, pulcēšanās, darbinieki bez maskas, bet mums visiem redzies jābūt)
4. Publiski tiek iztaujāts vai ir sertifikāts, neuzskatu, ka man būtu kautkādai sekretārei jāatskaitās, tam visam ir domātas darba intervijas un aci pret aci, nevis visu svešinieku klātienē man te jāatskaitās, labi, ka neprasīja kad bija se.. S pēdējo reizi:) )
5, un vienkārši cilvēku marinēšana, šīs 5 stundas ko notērējāt gaidot uz citu cilvēku intervēšanu, kur varēju aiziet arī uz citām intervijām, un lietderīgāk izmantot dienas atlikušo daļu. Neiesaku šo kantori.

SIA Agence reģ. nr.42103096874

Good Intentions 25.01.2022

Ak vai.. acīmredzot šī nav vieta priekš jums. Ejiet, kur nevajag daudz runāt.

L Liga 26.01.2022

Vēlreiz atkārtoju ar daiļdir..anu var iet uz politiku, darba rūķi sevi pierāda darbos, taka jūs kantornieki to nekad nesapratĩsiet, jo jums jau arĩ ar to daiļdir..anu ir janodarbojas 😂😂.

P Persona_ 26.01.2022

Manuprāt uz sūdzībā aprakstīto jautājumu būtu pilnīgi normāli un pietiekoši atbildēt, ka esat gatava sevi pierādīt darbā, kā jau te rakstat. Neredzu iemeslus daiļdiršanai? Turklāt, rakstat ka šis bija bezmaz vienīgais jautājums?

K karatists 25.01.2022

"esmu cilvēks kas sevi pierāda darbos un uzticībā, visi cilvēki nav vienādi, ne visiem padodas sevi izreklamēt"

Jūs ko smejaties ? Nav darba kur jūs ņems bez intervijas. Un kā jūsu prāt tad vispār var pieņemt kādu darbā , ņemt uzreiz pirmo kas atnāk ar domu ka cilvēks lai pierāda sevi darbos?

" viena uzdod jautājumu pārējas tevi urbj ar savu skatienu un kā jums cilvēks var pierādīt to, ka ir strādīgs, atbildīgs un viss pārējais? jūs vismaz iemācieties intervēt tad to darbinieku nevis uzdod vienu jautājumu un urbj tevi, taka trusi uz nokaušanu nu tiešām! "
Šī ir jūsu pirmā intervija dzīvē? Man ir bijusi intervija kur 5 gab sēž un intervē. Bet kad trīs intervē ir bijis neskaitāmas reizes , un ko nozīmē sēž un urbj ar skatienu . Loģiski ka tevi novērtē un skatīsies uz tevi , kā runā ko runā utt.

L Liga 26.01.2022

Nu redziet tās entās intervijas kur bijāt arĩ daudz ko par jums var pateikt, tekoši mainat darbus un tt., nezinu vai tādus staiguļus kāds grib, jo visi darba devēji vēlas darbiniekus ilgtermiņā, un man dzĩvē palaimējās tik 2 reizes būt uz interviju, kur priekšā ir darba devējs un darba vadĩtājs, kur notiek komunikācija un tad darba izmēğinājums lai saprastu, vai mēs viens otram deram. Un uz interviju nestāv vēl 10 cilvēki ar kuriem vienlaikus notiek komunikācija. Kur tev prasa par sertifikātu, kas ir pārkāpums, ne vienam cilvēkam nav tiesĩbu izprāšņāt publiski par viņa veselĩbas stāvokli, to noskaidro sazvanoties pirms intervijas, vai darba devējs intervijas laikā. Un tā melošana. Jūs jau varat sevi te apmazgāt un izpušķot kā jums tĩk, pateikšu tik tā, pateicu ko pateicu, un netaisos te ataisnoties, bet jums iesaku aiziet uz kursiem kā intervēt un uzņemt darbiniekus vienlaikus nepārkāpjot epidemioloĝiskos noteikumus! Maskām ir jābūt visiem, 2 m jābūt visiem un telpā ar 10m2 nevar uzturēties 11 cilvēki.

K karatists 26.01.2022

"Nu redziet tās entās intervijas kur bijāt arĩ daudz ko par jums var pateikt, tekoši mainat darbus "

Pēc šādiem tekstiem nemaz nebrīnos ,ka tu neizgāji interviju, jo pat domāt loģiski neproti. Tam ka kāds maina darba vietas ir tikai izkaidrojums ka tas tiek atlaists? A ja pakustini smazeni - citu variantu nevar būt? A ja cilvēks niesūno un attistās - iet uz priekšu? Orrkārt tu zini cik man ir gadu? Nepielauj ka cilvēks kas vecāks par 30 vai vairāk savā dzīvē ir daudz darbu noimainijis?

"jo visi darba devēji vēlas darbiniekus ilgtermiņā" - nepieļauj domu ka ne visi kā tu dzīvo ar domu ko vēlās darba devējs, bet ar domu ko vēlos es pats? Tagat točna nebrīnos ka neizgājio interviju - loģiskā domāšana uzredzēšanaos.

B Bez vārda vārds 26.01.2022

Es jūs ļoti labi saprotu. Man arī kaitina šitais murgs, kur par minimālo algu ir jādirš gudri un vel nez kā jāizdabā. Pie tik mazām algām kā latvānijā vispār nevajadzētu ne ar vienu runāt :D priecājies, ka vispār atnāktu uz darbu :D

L Liga 26.01.2022

Algām nav ne vainas, var atrast arĩ labi atalgotus darbus, vairāk ir pārmetums par neizplānotu darba interviju un to, ka neuzskata par vajadzĩgu pat sazināties un pateikt par rezultātu, esi vai neesi pieņemts, un apmelo, ka esot zvanĩts, neviena cienĩga sevis kompānija tā nedarĩs, un intervijā neaicinās 10cilvēkus vienlaikus kur vēl uz visiem jāgaida. Lai vairāk ko spriest, pamēĝiniet paši tur pieteikties, tad sapratĩsiet par ko iet runa. Un ar daiļdir..anu lai nodarbojas kāds cits, intervijas nav tam domātas. Kas vēlas pazaudēt lielāko daļas savas dienas, droši var ĉāpit uz šo kantori 😄

P Persona_ 26.01.2022

Ja kaitina, tad varbūt vērts pieteikties uz labāk apmaksātiem darbiem, nevis par minimālo?

G Gulbenietis 26.01.2022

Autorei par katru interviju, kurā atšuj ir tik liela škrobe, ka pusi dienas sūdzība jādrukā? Vnk iemauc rumku un aizmirsti ;).

L Liga 26.01.2022

Izguli dzērumu un pārlasi tekstu, bet dropiņam jau nesaprast par ko te iet runa.

K karatists 26.01.2022

iedzer jumku un samierinies ka intervijā izgāzies un pie tā esi vainīga tikai tu :D

G Gulbenietis 26.01.2022

Viņa laikam ņezamerzaiku mauc iekšā, tāpēc tik dusmīga :D

K karatists 26.01.2022

Tas ko tu raksti par sertifikātu un par distances neievērošanu ir murgs, jo ko tu tagat šeit par to bļauj? Kad biji tur tad gāji bez pretenzijām iegšā vienā telpā ar 20 cilvēkiem nekādas pretenzijas necēli.. Ja tevi tas neaopmierina tad vajadzēja tur uzvietas pretenzijas celt , bet nevis šeit.

"man nav jāgaida kamēr izintervēs citus cilvēkus, ja reiz esmu atnākusi uz darba" par šo vispār smiekli nāk,. Nu negaidi un ej prom ... vai nu pieņem faktu ka jāgaida vai nu negaidi un ej prom , bet nejau par to čīksti, jo tas nevienu neinteresē. Ja nēsi pirmo reizi dzīvē no mājas izlīduzi ārā tad vajadzētu zināt , ka ar šādām gaidīšanām pilnīgi visi saskarās ļoti bieži.

K karatists 26.01.2022

Gribi pierādīšu ka sūdzība ir neadekvāta un tas ir vnk privāts aizvainojums par to ka tevi nepieņēma darbā? Ja tu tiktu pieņemta šai darbā ,tad visa pretenzijas par rindu , sertifikāta prasīšanu , distances neievērošanu utt tu šeit nerakstītu nekad, raksti tikai jo nepieņēma darbā piemetot klāt viisu ko vari vien iedomāties lai nomelnotu šos, bet patiesībā tikai nomelno sevi.

jūs jau varējāt neslēpties zem balerīnas un karatista vārdiem, paši savu spalvu te spodrina cītīgi,ja arī nepieņēma darbā tas ir viss normāli, bet to ka melo, redzies ir zvanīts un neesot cēlusi telefonu, un tagad pati meklē kas un kur zvanīja tas ir apsurds, var jau melot, bet nevajag jau aizrauties! Jūs esat vienkārši pretīgi, varat jau te mani nolikt cik vien tīk.

K karatists 26.01.2022

"Runa nav par to,ka pieņem bez darba intervijas, bet runa par to, ka cilvēkam jāgaida uz citiem pretendentiem, man nav jāgaida kamēr izintervēs citus cilvēkus, ja reiz esmu atnākusi uz darba interviju, tad darba devējam konkrētais laiks ir man arĩ jāvelta, nevis jāgaida uz vēl 8pretendentiem. Iemācieties pareizi organizēt intervijas! Neviens darba devējs, tā nedara kā jūs."

Tu esi vispār no šīs planētas , te ir divi varianti vai nu esi no citas planētas , vai nu pirmo reizi dzīvē tevi no mājas izlaida ārā. Esi kaut reizi pie ārsta aizgājusi un tikusi norunātajā laikā? Esi kautreizi jebkurā citā iestādē laicīgi tikusi apkalpota , ja arī esi tad ne bieži , jo loģiski ka visur ir rindas secība.

man jau liekas, ka jūs tur ir aizrāvušies tēlojot baigo kruto uzņēmumu, te neiet runa par veikaliem un citām iestādēm kur ir jāgaida rinda vai pieraksts pie ārsta, šeit iet runa par darba interviju!, bet jums jau puišiem laikam nesaprast, jatēlo tak krutos džekus. Lai jums neveicas no visas sirds.Netērēšu laiku uz kautkādiem jokstiņiem kas nemāk saorganizēt darba intervijas, cilvēki brauc tomēr arī no tālākām pilsētām, vismaz padomājiet par to!