www.sudzibas.lv Agence SIA Slikts serviss, krāpšana

Agence SIA - Slikts serviss, krāpšana

Sveicināti. Neiesaku nevienam iet strādāt šajā kantorā. Pirmā attieksme būs ļoti patīkama, būs ļoti pretimnākoši. Tālāk jau sakās.
Ceļa izdevumus sedz aģentūra (e-talonu, bolt taxi) pēc līguma, bet pēc laika viņi meklē jebkādu iemeslu, lai šos izdevumus kompensēt no darbinieka algas, turklāt brīdinot par "pārkāpumu" vismaz pēc nedēļas, kad tas aktīvi tika lietots. Kaut agrāk jau pēc 5 min zvanīja un teica kā nevar tā un tā (gadījumi bij dažādi) .
Otrkārt, viņi īpaši nevēlas runāt un risināt problēmas sakarā ar darbu. Zvanot, saņem ignoru. Vai īsu atbildi, jau nebija risinājums, domā un dari pats.
Treškārt, pārkāpj darba līgumu. Maina darba grafikus, tieši neinformējot darbinieka, kaut tas ir rakstīts darba līgumā - mēnesi iepriekš jābrīdina. Sanāca, ka informēja viņu klients vai tads pats darbinieks tajā pašā darba dienā. Tieši pēdējo laiku neko nesaka, tikai caur trēšo personu. Vai tas nav personīga attieksme?
Un viņiem ir ļoti interesanta darbinieku atlase. Katru reizi Saka citādu iemeslu kāpēc neņēma, pēc dažādiem faktoriem secinot, ka tie nav nemaz taisnība. Toksikomanus un alikus pieņem bez problēmām, bet cilvēku ar velmi strādāt un ar pieredzi nē. Divaini gan.
Paldies.