www.sudzibas.lv Agence SIA Krāpšanās ar darbavietām

Agence SIA - Krāpšanās ar darbavietām

Uzmanību, krāpšanās ar darbavietām! Sia Agence nr.42103096874 darbu Vācijā amazon noliktavā. Pārstāvis zvērējās ka 99% būs darbs. Vienu pirmdienu uzaicināja uz pārrunām par darbu it kā atbraukšot Vācijas pārstāvji un sīkāk izstāstīs par darbu noliktavā. Norādītāja laikā ieradāmies Rīgā ofisā, bet liels bija pārsteigums ka Vācijas delegācijas vietā bija latvietis Ilmārs kuram it kā ir darba iekārtošanās aģentūra. Skaisti runāja par darbu bet nepieminēja amazon noliktavu bet vairāk runāja par desiņām un desiņu fabriku. Saplijas ka drīz vajadzēs izbraukt uz Vāciju. Vēl viens būtisks moments ar kādām tiesībām paņēma mūsu pases um fotografēja uz sava telefona. Tā ir personas datu izkrāpšana. Tā pagāja nedēļa divas un neviens darbs nebija. Nezvanīja līdz pat šodienai. Lūdzu uzmanieties no šīs aģentūras un kas prot Saldi runāt un tas ir viss. Neuzķerieties uz fake darbiekārtošanas aģentūras.

H Helsu 07.10.2020

No jums vai tad tika iekaseta kada maksa par so?

E Eihi77 12.10.2020

Cik es zin šis kantoris nekādu maksu neprasa.
Ar cieņu susļiks .

R Rolands Einstals 11.10.2020

Labdien, Inga (Jūsu vārds redzams pievienotajā screenshot). Es rakstu Jums no SIA "AGENCE" puses. Jūs šobrīd esiet ievietojusi sūdzību par pakalpojumu, kuru pat neesiet ne pirkusi, ne kādu līgumu parakstījusi. Jums ir jāsaprot tas, ka kā jebkurā uzņēmumā, notiek personāla atlase un ja ar Jums neviens pēc tam nav sazinājies, tad ir drīzāks jautājums, kādēļ Jūs nepieņēma darbā, ņemot vērā to, ka darbinieki bija vajadzīgi. Spriežot pēc Jūsu iepriekš, šajā portālā atstātajām sūdzībām, ir redzams, ka reizi nedēļā sūdzaties par kādu jaunu uzņēmumu, kas Jūsu kandidatūru uz jebkuru no mūsu piedāvātajām vakancēm automātiski atceļ.

E Eihi77 12.10.2020

Tas tā arī ir . Notiek personālā atlase un neviens nesola darbu pa telefonu 100% .

D Dainis Melnis 12.10.2020

Sveiks! Starpcitu nekāda Inga bet Dainis lūdzu.Nekāda personālu atlesa.Alīda Vuškāne teica ka būs darbs būšot darbs 99%.Apgalvoja!Nav ko muti dzesēt un ar solījumiem mētāties.Tagad mēģināt spodrināt mundieri.Nav tiesības fotogrāfēt personas datus.Ja jūs nezināt kas ir personas datu zagšana.

F Fufiks 24.10.2020

2222

E Eihi77 16.10.2020

Ei aļo

F Fufiks 20.10.2020

Ei susliks nav dusmīgs, kāds man parādā lielo picu.
Ar cieņu susliks

LawLatv 20.10.2020

Насчет работы понятно. Они рекрутинговое агеснство по поиску рабочих. И как я понял у вас даже не дошло до оформления договора.
Совет автору, не верить наслово.
И также вопрос этой фирме, зачем они брали копию паспорта? Насколько это законно. Я понимаю когда делают копию паспорта при устройстве, но тут дальше слов нечего не пошло.

F Fufiks 20.10.2020

Cik es sapratu viņi tika uzaicināti uz darbinieka atlasi . Kurā vēl netiek sastādīti un parakstīti līgumi. Viņiem neviens darbu nesolīja tikai uzaicināja ierasties uz personālo atlasi .

LawLatv 20.10.2020

В таком случае никому не рекомендую давать фотографировать свой паспорт.

F Fufiks 21.10.2020

Мне кажется что вам хочется только высказать негативные претензии.
Так недоволен что даже интернет здох.

LawLatv 21.10.2020

не понимаю о чем ты. Я высказываю мнение по поводу данной жалобы.
И если ты считаеш что когда работадатель фотографирует твой паспорт и затем не дает работу - это для тебя нормально, чтож... будь по твоему. Но я считаю что давать копию паспорта посторонним людям это неправельно. И можно попасть. Кредиты не ктоне даст по данной копиии паспорта. Но открыть акакунты в пейпале и тому подобных фин организациях вполне можно. И там люди через ваши данные могут отмывать бабло. Например кардеров.

F Fufiks 21.10.2020

Мне дали работу и многие работают и что та нежалаваютя .

LawLatv 21.10.2020

я рад за тебя. Но жалоба была. и по интернету она не первая на эту фирму. И как написал герой темы у него взяли копию паспорта - до оформления договора/которого в последствии небыло/
Вопрос Зачем они фотографировали паспорт,
Раз ты там работаеш, то можешь написать кем?И как давно?

F Fufiks 21.10.2020

Про копию не знаю, просто злиться люди разные. Многие после неудачи несут всякую . Бил мне напарник такой , апаздовал много. И он нос всякую бред другим , почему и как всё плохо. И потом говорит сам ушёл. Но уволили потому что опаздывал.
Я на складе работаю , недолго.

Ei ти спишь?

F Fufiks 24.10.2020

Bli un ielikt red

S Svetlana325 03.08.2021

Es arī vienreiz biju uz pārrunām uz sia Agence. Bija doma iet strādāt par paciņu šķirotāju. Protams, es saprotu ka nebiju vienīgā kandidāte un mani varbūt nepieņems darbā, bet man tika solīts kā uz e-pastu tiks atsūtīta ziņa vai es pieņemta vai nē. Es vēl joprojām gaidu to ziņu. Ja viņi paziņo tikai tad ja ir cilvēks pieņemts, tad tā arī vajag teikt, bet ne solīt kā man paziņos jebkurā gadījumā. Jebkurš sevi cienošs uzņēmums tā izdarītu. Bet pie sia Agence ir acīmredzot viss ir citādi. Protams, cilvēki dažādi reaģē uz darba atteikumiem, bet es apzinos to ka tās ir ka konkurss, kurā tu var vinnēt, bet vari arī zaudēt. Es braucu uz Rīgu, tērēju naudu, kuras man tapāt nav tik daudz, bet te nevar pareizi paskaidrot.