www.sudzibas.lv About you Nekvalitatīva prece

About you - Nekvalitatīva prece

Esmu sašutusi par saņemto preci.
Iepērkos jau vairākus gadus. Pa lielam viss apmierina. Ir bijis, ka prece neder, nepatīk, atsūtīta nepareiza utt. Vienmēr viss tiek korekti atrisināts. Arī šoreiz, bez problēmām, saņēmu atmaksu par atpakaļ nosūtīto preci. Serviss mani apmierina, un turpināšu iepirkties.
Bet sašutums par to, ka varēja atsūtīt lietotu preci. Nosmērēts ar it kā krāsu, ļoti ož pēc smaržām, preču birka nogriezta un vienkārši piesieta atpakaļ. It kā kāda būtu pavalkājusi pāris dienas un pārdomājusi, un nosūtījusi atpakaļ. Kā var veikals tādu preci nosūtīt citam pircējam?
Ceru, ka citu šādu gadījumu nebūs.

D

D diana 02.02.2023

Nu jau gandrīz jāsmejas, bet otra vilšanās šī mēneša laikā. Pasūtīju 36.izmēra bikses - pienāca 56 ? Interesanti, ka pāgājušāgadā pasūtīju tādas pašas, tikai 38.izmēra. Šogad vajag izmēru mazākas, nopriecājos, ka ir dabonamas... un tad saņēmu tos "parašūtus", pie tam ne tādas kvalitātes kā pagājušā gadā. Esmu ļoti vīlusies. No 3 šomēness pasūtītām lietām - 2 jāsūta atpakaļ. Nu nav diez ko patīkami. Pateicos, ka vismaz šis serviss ir uzticams.

Good Intentions 02.02.2023

Ko viņiem darīt ar to preci?(retorisks jautājums)
Tādu preču noteikti daudz.