www.sudzibas.lv ABC King Nopirktas kurpes

ABC King - Nopirktas kurpes

Sveicinati! Pie manis atbrauca draudzene no arzemem, aizgajam uz Dominu iepirkties, draudzene nopirka sev kurpes ABC King veikala, uzvilka kajas un pec paris minusu staigasanas konstateja, ka kurpes grauz, gajam atpakal uz veikalu, bet mums tur loti nelaipni, peec gandriiz stundas gaidisanas, atbildeja, ka pasas esam vainigas un ka vinas neko nemainiis, ja, ok, ta nav kurpju vaina..

Draudzenei bija jabrauc prom no LV taja vakara un rupes to visu nokartot uzticeja man, aizgaju vel paris reizes uz veikalu, par cik pardeveja Madara man neko nevareja konkreti pateikt (nebija kompetenta sava sfera un piedevam nebija man iedevusi visus vajadzigos cekus un garantijas, tikai vienu kases ceku), aizpildiju pieteikumu, ka velos samainit kurpes, vai peimaksaat un iegadaties jaunas. uz pieteikuma rakstits, ka 10 dienu laika man dos atbildi, bet protams, ka atbildi nesagaidiju pec menesa aizgaju uz veikalu, bet mani tur nosauca par huligani un izsauca apsardzi, jo es tikai uzstaaju uz savam tiesibam... pardeveja bija taa pati atsaucigaa Madara...
Ka lai es rikojos saja situacija? Kurpes bija diezgan dargas un jau gandriz 2 menesus stav abc king maisa!

B

L Ludmila 23.10.2008

Позвони в центр защиты прав потребителей! может они тебе помогут решить эту проблему!

J Jancis 10.10.2009

man kaķis grauž kurpes

A albis 10.10.2009

bet tām tupelēm pamācībā izlasiji ka viņas vajag graciozi iestaigāt (tā kā jaunu auto iebraukt(nejau stabā), nevis uzreiz tās blakus koledžas stadionā raut futeni.

A albis 13.10.2009

vajag smadzeņu amputāciju.

P pufa 13.10.2009

Vai tik tavi apavi, Janka, nav no peļu ādas taisīti, ja kaķim tāda apetīte. man atkal tāda ķibele: nopirku sieru, maizi- uztaisīju siermaizi brokastīs. nesagaidījusi pusdienlaiku, tā izskrēja laukā, bija jātaisa atkal cita siermaize. kas nozīmē, ka lieki izdevumi, jo pirku sieru uz septiņām brokastīm. kas pateiks, cik ilgi siermaizei jāturas zarnās, vai pietiks tikai ar čeku, ja iešu ar pretenziju uz veikalu, jeb bija jāprasa garantijas talons sieram ? Baiba, varbūt tu zini padomu?