ABC King - Apavi

Nopirku Dominā apavus ABC King, izgāju no veikalā ārā un Aleksandra apavos atradu tādus pašas kurpes, tikai par 10 Ls lētākas! Domāju apmainīt, a ABC King pārdevējas pārgrieztu ģīmi sāka bļaut virsū, ka naudu nedos atpakaļ. Lai gan civilizētās vietās atgriež naudu atpakaļ un neprasa nekādus paskaidrojumus, jo tās ir mūsu tiesības - pārdomāt.

Stulbi man !

Kopumā gribēju ar šo pateikt, ka 10 x jānomēra, pirms foršajā Latvijā kaut ko pērc !!! Jo dzīvojam mēs te kā akmens laikmetā !

Z

J jānis 14.06.2011

Pircējs pats vainīgs, ka neizpēta situāciju apavu tirgū.

L Liene 14.06.2011

Es domāju ka gandrīz neviens veikals neatdotu naudu atpakaļ, jo nav mūsu valstī tads likums, ka vajag atgriezt naudu par preci kura vairs nepatik vai nu citu iemēslu dēļ (ja nav defekti), tadi likumi es zinu ir Lielbritānijā un Krievijā, mums nē. " tās ir mūsu tiesības - pārdomāt. " muļķības :)

T ToLiene 14.06.2011

Vai tad Krievijā ir apavi? Droši vien maina nolietotās vīzes pret jaunām.

M mja 14.06.2011

vacija ari tads likums, bet sveice nav, francija nav utt.
zane, laikam, neviena civilizeta valsti na bijusi, ja jau tik drosi apgalvo.

K Kandidāts111 14.06.2011

par " mja" komentāru var tikai pasmieties...
protams ka var saņemt apakaļ naudu...tas ka veikalos strādā pārdevējas, kuras domā ka ir 80" desmitie gadi, nav pat j;egas klaus;ities... :D

M mja 14.06.2011

luk vel viens visgudrais uzradas varda-gints.
ja nav likuma, tad lemumi tiek pienemti vadoties no veikalu tikla politikas.
bet ir jau daunji, kuri ierauga vienu dzerushu mentu un secina, ka visi menti ir dzeraji.
kauns, gint, turpmak lieto jodsali uztura- citdi tev, nabagam, smadzenes sak put.

T ToMja 15.06.2011

Smadzeņu sifiliss un hroniskais alkoholisms ir tev, tādēļ jau arī tavs bizness izputēja.

M mja 15.06.2011

kurs runa par biznesu? :DDD
ciest nevaru tos idiotus, ks talak par limbaziem nav bijusi, bet vienmer gatavi frazi pielietot- civilizetas valstis ta nav.
kas nosaka-valsts civilizta vai ne? tas iedzivotaji. ta viela jums pardomam.