www.sudzibas.lv ABC King Nepērciet apavus šajā veikalā!

ABC King - Nepērciet apavus šajā veikalā!

Gribēju brīdināt apavu pircējus. Esiet uzmanīgi iegādājoties apavus šajā veikalā. Garantijas šajā veikalā nestrādā. Kad vēlējos samainīt zābakus, kurus biju knapi 4 dienas paanēsajusi, kaad nolūza papēdis. Kad nesu vekalam atpakaļ, lai samaina, viņi izņirgājās par cilvēkiem. No atbildes atteikuma vēstules var saprast, kā es vispār varēju atļauties uzvilkt tos kājās, tas jau ir noziegumus, bet kur nu vēl iziet ārā un pastaigāt paielām. Tas ir ārprāts!!! Kā tā var atļauties izturēties pret apaviem. nav brīnums ka papēdis nolūzis. Dārgie apavu nēsātāji - NEPĒRCIET APAVUS ŠAJĀ VEIKALĀ!!!

K koks 25.02.2007

Šausmiga atmosfera visos veikalos vai vinji razo kinas apavus?

D d 26.02.2007

Veikls nerazo apavus tavai zinashanai!!!

U uuuu 02.03.2007

Man gan nekad nav bijušas problēmas ar šajā veikalā nopirkto preci, man liekas ka Tev vienkārši nepaveicās.

I Irina 25.03.2007

Tik tieshaam - kas saistiits ar prasiijuma pieteikumiem, veikals galiigi nenaak pretii patereetaajiem. Bankas izdruka ar ziimogu un parakstu nav pieteikams pieraadiijums cheka vietaa (ja maksaats ar karti - 2 cheku!!!)..absurds! grieziishos pie augstaakaam instanceem!

L liene 04.04.2007

ABC KING veikalos ir plašākais brendu piedavājums, vislielākā izvēle un cenas katram maciņam! Izvēlies un staigā! Staigā ar to, ko izvēlējies. Kop savus apavus un Tev nebūs problēmu! :))

V Vita 22.02.2008

Man bija 2 reizes līdzīgas problēmas ar zābakiem! Viss ok, piedāvāja samainīt, slabot vai naudu atpakaļ... Lai arī ir sanācis tur pabūt ar problēmām zābaku dēļ, eju un iešu, jo attieksme arī problēmsituācijās ir patīkama! :)

I Ilva 22.02.2008

O! Četras dienas? Tas jau ir daudz! Es jau pirmajā dienā līdz darbam vēl tiku, bet atpakaļceļā papēdis bija nost!

I ilva 23.02.2008

Skopais maksaa divreiz! ;)

E elisona 01.06.2008

Piekriitu dazhiem, jo arii man liidz shim nav gadiijies nekas tik aarpraatiigs, lai neiegaadaatos apavus shajaa veikalaa...Veel varu piebilst, ka apavus ko esmu pirkusi shajaa veikalaa man ir kalpojushi ilgi!
Domaaju, ka viss lielaa meeraa ir atkariigs no valkaataaja!!! :)
Paldies! :)

Z Zane 01.06.2008

Tā gan es nevarētu teikt, ka attieksme ir slikta. Garantijas ir! Pati pirku zābakus, pastaigāju nedaudz zole bija atlīmējusies un iekšpusē arī bija līmes bumbulis kas šausmīgi spieda. Aiznesu uz veikalu, sākumā man sataisīja to zoli, pēc tam arī pateicu, ka bumbulis spiež, pārdēvējas tikai kaut ko nobolījās, un nedaudz pašķobijās, bet nu taču tomēr par to pašu cenu man ļāva izvēlēties citu preci, nopirku somu un viss kārtībā.

A Antons 10.09.2008

Ne nu vienalga lai ari cik tupeliites vai zabaaki izmaksaajushi jadoma lidz kur tu staiga un pa kadiem laika apstakljiem...staiga te pa peljkjiem un pa brugji tad brinas ka papezi luzt...He!Ieteikums-noperc gumijas zabakus un nesa kad un kur velies-uz garantiju nekad nebus janes!Gumijnieki forever!

K Katrīna 19.09.2008

Nu pilniigi nepiekriitu, ka tur ir slikta attieksme un, ka naw pretiimnaakoshi darbinieki! Biju nopirkusi kurpes, bet peec paaris dienaam shuwumu wietaas atira waljaa wiile. tad nu dewos ar wisu cheku un apawiem uz weikalu. Paardeweeja paskatiijaas un laipni piedaawaaja aizpildiit weidlapu, iesniedzu winjai arii kurpes. Jau naakamajaa dienaa bija atbilde, ka tas ir razhotaaja defekts un wareeju izweeleeties, wai sanjemt naudu, wai taadas pashas kurpes ;)

S Sanda 03.10.2008

varu tikai piebilst, ka bankas izdruka (kaut arī ar zīmogu un parakstu) NAV darījuma apliecinošs dokuments - čeks. No patērētājiem veikali prasa tikai 2vas lietas - 1. saglabāt pirkuma čeku. 2. rūpēties, kopt savus apavus. un ja tik vien cilvēks nevar izdarīt, tad par kādām garantijām te vēl iet runa..

B Buu 07.10.2008

Nu vispār ir jāmāk staigāt un iet pareizi nevis te tagad veikalu vai ražotājus vainot!

B Buu 07.10.2008

Un nevajag te citiem teikt lai neiepērkas tajā veikalā!
Es pati pirku tur botas un jau 2 gadu ar viņām staigāju!

V vilnis 17.01.2009

4 X esmu iepircies šai veikalā un nekad nav bijušas problēmas! Tagad arī štukoju par jauniem ziemas zābakiem un tos no sākuma meklēšu tieši Barona ABC KING :)

X xxxX 29.09.2009

Piekrītu! Neiesaku nevienam pirkt apavus šajā veikalā. Tagad kas līdzīgs ir.. uzvilktas botas 2x un vēlāk 2 nedēļas nostāvēja un tika aiznestas uz garantiju, jo atlīmējās zole priekšā! Pārdevēja uzraksta, ka botas ir bijušas mitras - interesanti kā..ja vilktas 2x - kopā max uz 5h un sausā periodā un vēlāk ir stāvējušas vienkārši. Un piedevām uzraksta, ka ir mehāniski valkātas. Diez ko viņi teiks, ja viņiem aiznest pēc kāda pusotra gada dien dienā valkātus apavus!!! Kāds veikals - tāda attieksme. Ja pirks labā veikalā, par normālām cenām, tad arī viss darbosies.

D Dace 04.10.2009

Vispār, pat ja čeks nav, bet pircējs zina nosaukt datumu, laiku un preces, ko tajā brīdī pircis, tad pircējam ir jātic un darījums skaitās pierādīts, un veikala pienākums ir sameklēt čeka kopiju (kas veikalam jāglabā pēc likuma). Tā kā, veikalnieki, kas te komentē, nečakarējiet cilvēkus!

M Mara 30.10.2009

Cilvēki vārās, bieži nesaprotot par ko vipsār ir diskusija :D "Vajag mācēt valkāt apavus"..utt Stipri šaubos, ka sieviete zābakus bija uzvilkusi kājās un piesējusi pie papēšiem akmeņus, vai leca ar tiem no 2 stāva balkona.. Ir brāķi, tas taču visiem skaidrs, ka ir, un nav jau nekāds brīnums uz Latvija nāk pāŗsvarā lielākā daļa mantu, ko sūta uz 3šās pasaules valstīm.. Veikals ir tik labs, cik klientorientēts tur ir darbinieks! No savas pieredzes var tikai teikt, ka viennozīmi ar komunikāciju šim veikalam ir problēma :(