www.sudzibas.lv ABC King Nopirktas kurpes

ABC King - Nopirktas kurpes

Sveicinati! Pie manis atbrauca draudzene no arzemem, aizgajam uz Dominu iepirkties, draudzene nopirka sev kurpes ABC King veikala, uzvilka kajas un pec paris minusu staigasanas konstateja, ka kurpes grauz, gajam atpakal uz veikalu, bet mums tur loti nelaipni, peec gandriiz stundas gaidisanas, atbildeja, ka pasas esam vainigas un ka vinas neko nemainiis, ja, ok, ta nav kurpju vaina..

Draudzenei bija jabrauc prom no LV taja vakara un rupes to visu nokartot uzticeja man, aizgaju vel paris reizes uz veikalu, par cik pardeveja Madara man neko nevareja konkreti pateikt (nebija kompetenta sava sfera un piedevam nebija man iedevusi visus vajadzigos cekus un garantijas, tikai vienu kases ceku), aizpildiju pieteikumu, ka velos samainit kurpes, vai peimaksaat un iegadaties jaunas. uz pieteikuma rakstits, ka 10 dienu laika man dos atbildi, bet protams, ka atbildi nesagaidiju pec menesa aizgaju uz veikalu, bet mani tur nosauca par huligani un izsauca apsardzi, jo es tikai uzstaaju uz savam tiesibam... pardeveja bija taa pati atsaucigaa Madara...
Ka lai es rikojos saja situacija? Kurpes bija diezgan dargas un jau gandriz 2 menesus stav abc king maisa!

B

E es 01.07.2008

jaunas kurpes vienmer grauz, tad jau man katru reizi, ka noperku jaunas, janes atpakal

K kkk 02.07.2008

Man arī jaunas kurpes gandrīz vienmēr grauž, jo āda vēl nav ienēsājusies.

E elfa 03.07.2008

Latvijā tā ir problēma, samainīt apavus. Tā jau ir, ka jauni apavi mēdz berzt, utt., tomēr labas kvalitātes apaviem tā nevajadzētu būt, dzīvē kādi pāri 2 ir bijuši tādi. Diemžēl pie mums labas kvalitātes apavus grūti sameklēt.

M Markuss 05.07.2008

Šaubos! Es arī agrāk pirku kurpes un grauza, bet tad es sāku pirkt dārgākas kurpes un teikšu tā: uzreiz sajutu atšķirību, kājas neberž un viss apmierina. Es precīzi nezinu kādā cenā ir Jūsu kurpes un varbūt te ir pavisam cits stāsts. Tev ir jāpiezvana uz Patērētāju tiesībām un tur Tev pa solim izstāstīs ko darīt un kā pārmācīt tik nekomptentus darbiniekus un uzņēmumu.

K Kate 14.07.2008

Nu kad meerat kurpes var vienmeer sajust vai taas grauziis vai ne, nedomaju ka ta ir veikala vaina, ka cilcveeki nevar izveeleeties sev piemerotas kurpes, lai draudzene kad abrauks uzvelk slapjas zekes un tas kurpes un pastaiga pa maaju kadu laicinju

Z Zane 24.07.2008

Pirmkart, tur madara nestradaa :) otrkart kapec nesaki ka veikala, ardijies ka no alas izlidusi neandertaliete??? tu jau te runat smuki maki, ieliec wideo kur pret tewi izturas ka pret huliganu?, wai ka tu ka tada tirgus baba weicii klaiga

O Olga 26.07.2008

Bet tas ir tikai logiski ka veikals tev neko nemaina, jo tas jau tikai tavas draudzenes probleemas ka vinna nemaak izveleeties sev labas un mikstas kurpes =)

E evita 31.07.2008

muļķe kurš to var nezinat ka pa mazu esosas kurpes nemaina...
p.s. uzskatu ka nav veikala vaina.

K katrina 31.07.2008

1-kārt
vispār, nav jājaucas citu darīšanās, tavas draudzenes vaina.
2-kārt
ja nemāki izvēlēties sava izmēra apavus nav jauzliek zimogs veikalam, ka veikals nekam nederīgs.
3-kārt
bez čeka vispār vari atpakal neradities, un tas nav tāds sikums( pazaudēju ceku, man neatdod kurpes, ko lai tagad daru) sen zināms likums.

apmeklēju šo veikalu, normāls, tikai cilvēki mēdz but...

B Baiba 27.08.2008

Madara nestrada, jo ir atlaista vai saakusies skola un jaiet 9.klase, jagatavojas eksameniem. Neviens veikalaa kaa neandertalietis neuzvedaas, ja juus esat mulkes un neko nesaprotat, tad ejiet kursos un tad lieniet ieksaa apkalpojosajaa sfeeraa, jo juus tur neviena nemaakat iztureeties pret klientiem! Un apmaciet turpmaak jaunas meitenes kaa cheki pareizi jaadod klientam, ka nesanaak, ka atnaak jums ar vienu papiiriiti rokaas un juus vainojat klientu, nevis neprasmiigo darbinieci!
Juus sakat, ka esat normaals veikals?! Suuuds! Sakat, ka neviens nemaina kurpes... muusu vaina, jo redz noneesaatas... Aizejiet uz Elche, nopeerciet kurpes pa 100 ls, paneesaajiet kameer saak jukt ara, un aiznesiet uz veikalu ar NORMAALU cheku! Jums uzreiz samainiis pret jaunaam! Vot taa ir attieksme pret klientu, nevis taada kaa jums - nodilushaas un sasmirdushaas maikaas, kur pardeveejas pat nejeedz matus pirms mainjas izmazgat, staigaa taukainu pauri apkaart un stulbi luur! Pazuud noliktavaa uz stundu mekleejot izmeeru!
Kurpes parasti tiek pirktas tieshi taa izmeera, tikai juusu veikalaa grauza, taa pat kaa juus visas - paardeveejas!
Kad es atnaacu uz veikalu, manas kurpes izvilka no taa pasha plaukta, kur taas bija noliktas, nekaadu veestuli ta ari nesagaidiju, tikai kad aizgaaju, man pateica ka neko nedariis un rava no rokam ara cheku, protams ka tur saak normaals cilveeks dusmoties, jo taa nav attieksme pret klientu, kurs ir nopircis daargas kurpes un 2 meeneshus staigaa ar vinjaam maisinjaa cerot, ka vinjas samainiis pret izmeeru lielaakaam, ne jau es prasu mainiit pret visu veikalu... Un tad kad es paprasu, tad tas uzreiz zvana menedzerim, kurs izradas tik pat nekompetents...
Lai draudzene pati tiek galaa... Jaa, redzams kaadi cilveeki te raksta... Juus jau noteikti taa dariitu, jo jums vienalga, nav jau juusu probleema kameer juus neskar! Malachi, juus nu gan esat draugi! :)

S Sonne 30.08.2008

hmm.. pirmo reizi dzirdu, ka videja limenja apavu veikala dod garantijas.. saprotams, ka dargiem apaviem dod garantiju (bet ari reti) :) izskatas, ka kliente tiesham ir iepazinusies ar pateretaju tiesibam:D.. turklat cik zinu, tad mainit vai nemainit, ja grauz vai nav pareizais izmers ir katra veikala izvele.. nekur nav rakstits, ka OBLIGATI ir jamaina...
cilveki, atcerieties, ka Jums ir ne tikai tiesibas, bet ari pienakumi :)

T toony 30.08.2008

1. Apavus vajag mērīt pirms pērk un ne tikai, lai redzētu kā izskatās, bet arī, lai justu kā "sēž" - tātad jāapmet līkums starp veikala plauktiem. It sevišķi, ja tās ir dārgas kurpes, kaut arī vēl aizvien nav skaidrs, kas Jūsu izpratnē ir dārgs.
2. Vajag sekot līdzi tam, ko dod pārdevējs - gan pārbaudīt vai tās ir tās pašas kurpes, ko pieskatījāt, kā arī jautāt par garantiju.
3. Ja kāda neapmierinātība, tad jau no pirmās minūres ir jābūt skaidrs vai varēs to atrisināt ar pārdevēju, ja nē, tad vajag tūlīt izsaukt vadību (menedžeri, vai kas tur skaitās vecākais) ja arī tad nav labi, tad uzreiz jāzvana uz patērētāju tiesībām.
Tas viss būtu jādara tieši šādā secībā. Ja nejēdz nopirkt pareizo izmēru, tad pārdevējs nu nav vainīgs un iespējams, ka šādā gadījumā veikalam ir tiesības preci nemainīt. Ja vēlaties tik jauku attieksmi, kā parakstījāt, tad arī dodieties uz tādiem veikaliem, nevis šāda līmeņa iestadēm.

A Antons 10.09.2008

Nu ja, noperk te baabas tupeles leetas un tad vel grib lai garantijas 10 gadi utt...uz tirgus bus jums i garantijas i cheki visadi, kadus vien gribaat!kurpes jamera pirms perk, nevis majas meras te un chekus nobaz kaut kur i tad nid visu ko...ai, baabas ir un paliek baabas!vel pastaiga pa peljkjem un tad atnes atpakalj un pasaki ka grauz!

A alexa 10.09.2008

nu miilie nezinu, nezinu esmu nesusi kurpes atpakaļ tikai taapeec ka man taas izpatikushas, ļoti laipni, saprotoshi utt. tas laikam atkariigs no taa kaa juus pashas izturaties pret paardeveeju!

A Antons 28.09.2008

=) Baiba, tu esi tas maikas ostijusi, ka zini ka smird?=D Maniakala radiba tu esi! Kaut tās pārdevejas tev visus tirīšanas līdzekļus sejā sapūstu un matus ar tiem ielakotu, jo nedomāju, ka tu vienmēr izskaties perfekti. Gan jau visu laiku pali vazajies apkart pa visadiem klubiem abc king pirktajos apavos un tad savu smaku sajauc ar pardevejas kreklina smarzu!!!=DLiels un publisks FUI tev!Lasot tavus komentus vien var just ka tev mute smird un tavi taukaini mati plivo cigareshu dumos, unn spaļi nak p-a dibenu āra

A Antons 28.09.2008

Un aizmirsu piebilst, ka tie spaļi ir smadzenes, kas pa dibenu karajas laukā!!!

3 369 28.09.2008

Vispaar, normaalos veikalos, var samainiit izmeerus taadam pasam modelim, ja apavi nav valkaati!

D didi 28.09.2008

Piekriitu, ka vajdzeetu taas kurpes samainiit pret citaam, bet nevis atdot naudu..
Tikai pie mums, Lv taadi briinumi nenotiek.. te jums nav UK, kur aiznes pa 12 paundi nopirktas, paneesaatas kurpes un tev atdod naudu, galvenais cheku paraadi..

S Siena 23.10.2008

Nestaastiet man pasakas. Arii man ir bijusi slikta pieredze ar sho veikalu. Un nebija runa par naudas atdoshanu vai mainju, bet TIKAI par garantijas remontu New Rock zaabakiem, kas, kaa zinaams, nav tie leetaakie shajaa veikalaa. Peec 3 ar pus meeneshu valkaashanas tiem atliimeejaas papeedis. Meenesi gaidiiju kameer uz manu iesniegumu kaads reagjees. Atbilde protams bija negatiiva, apgalvojot, ka taa ir valkaataaja vaina, tachu, domaajams, ka daamas sheit zinaas, ka papeezji nemeedz taa vienkaarshi pie regulaaras kopshanas un atbilstoshu liidzeklju izmantoshanas, atliimeeties, tad veel meenesis, kameer es no dabuuju savus neremonteetos zaabakus, jo tie nebija atgaadaati no "ekspertiem". Nospljaavos un aiznesu pie kurpnieka, kas man dienas laikaa apavus salaboja ideaali.

J jans 23.10.2008

Lai iebilstu par nevēlamu preci un to samainītu (vai pieprasītu atgriest naudu) ir nepieciešams vien čeks par pirkumu. Aizmirstam visas garantijas u. tml.