www.sudzibas.lv 4pc.lv Slikts serviss

VIVA Latvia SIA - Slikts serviss

Preci pasūtīju un uzreiz apmaksāju (24. jūlijs). Saņemot ziņu, viņi raksta sekojošus nosacījumus- Jūsu izvēlētas preces ir pieejamas noliktāvā un tiks piegādātas 10-15 darba dienu laikā pēc priekšapmaksas saņemšanas.
Ja prece tika pasūtīta uz pakomatu vai tiek nodrošināta komfortabla piegāde norādītajā adresē, tad jārēķinās vēl ar 1-3 darba dienām.
Izsūtam Jums rēķinu uz apmaksu.
Lūgums, veicot apmaksu, norādīt rēķina numuru!
Ja rēķina numurs netiek norādīts korekti, apmaksa par preci var kāvēties.

Apmaksājot rēķinu, nenorādīju tā nr., lai pārliecinātos, vai viņi ir saņēmuši naudu, zvanīju. Viņi atbildēja, ka naudu saņēma un teica, lai gaidu. Tā kā daļēji izpildīju nosacījumus, saskaitīju visas dienas maksimāli (15+3). Tātad pagājušas ir jau vairāk kā 18 darba dienas, taču vēl līdz šim brīdim gaidu preci. Rakstīju e-pastā, atbildes nav. Zvanīju neskaitāmas reizes, neviens neceļ klausuli! Satrauc tieši šis sliktais komunikācijas brīdis. Kāpēc Jūs vienkārši nevarat atbildēt, pacelt klausuli? Es tagad nesaprotu man vispār tālāk gaidīt, vai pirkšu kādā citā veikalā!