www.sudzibas.lv 4pc.lv Neesmu sanemusi preci

VIVA Latvia SIA - Neesmu sanemusi preci

Labdien, Vēlos atrisināt radušos situāciju ar manu pirkumu OI/8064/44206. Es neesmu saņēmusi ne preci, ne arī iepriekš samaksāto naudu par to - par naudas atgriešanu mēs iepriekš bijām jau vienojušies e-pasta sarakstē. Ja tas netiks izdarīts šīs darba nedēļas laikā, tad sazināšos ar savu Banku par naudas atgriešanu. Cerot uz saziņu, Olesja

Ventilators 24.10.2017

Jāraksta pieprasījums uz veikala e-pastu.
Savukārt šeit jāraksta, kas ir atgadījies un kāpēc vēlaties sūdzēties.

B Biruta111 24.10.2017

Rēķinies ar to, ka tu savu naudu esi noskalojis podā, neredzēsi ne mantu, ne naudu! Apsveicu!

J Jānis Lūsis 25.10.2017

Man šobrīd ir pilnīgi tāda pati situācija - samaksājis esmu, bet preci neesmu saņēmis. Piegādi pārcēla, tagad nereaģē vispār!

J Jānis Lūsis 21.12.2017

Arī es neesmu saņēmis nedz preci, nedz naudu. Uzrakstīju iesniegumu policijā, ir uzsākta krimināllieta. Iesaku jums rīkoties tāpat!

N nepiekrītuuu 15.01.2018

Līdzīga situācija ar šo uzņēmumu :), Izskatās, ka es biju tas kas iemaksāja viss vairāk un viņi nolēma zibenīgi pārrakstīt valdes locekļus un sveikā tikt cauri. Iemaksāju 15096 eiro, atgrieza 2000 eiro, pārējais uzkārās uz nenoteiktu laiku :), kādreiz pieķeršos šai lietai nopietnāk, atradīšu šos valdes locekļus un novilkšu abiem bikses. :)