www.sudzibas.lv 4pc.lv Krāpšana

VIVA Latvia SIA - Krāpšana

3.10.2017 veicu pasūtījumu interneta veikala xmobilais.lv. Pēc 10 minutem man pārzvanīja veikala darbinieks un paprasīja apmaksāt preci (274eur) . Teica ka 10 dienu laikā prece būs piegādāta. Tā jau pagāja 4 nedēļas, ne preces, ne naudas nav. Sazvanīt veikalu nevar un. Pieprasīju naudas atgriešanu, bet uz ēpastu neviens neatbild. Aizbraucu uz norādīto veikala adresi, bet veikals tur vairs neatrodas. Kur meklēt, kur zvanīt, nezinu. Jāiet policijā.

о

о Олег 28.11.2017

ok

Оккупант 28.11.2017

Это уже похоже на сговор, а если так мимо шёл и зашёл это уже от безысходности.

Andris Sa 29.11.2017

домены 4pc.lv , xmobilais.lv, rigashop.lv - уже не работают...

Chukcha 03.12.2017

Вот, нашёл и написал на почтовый: [slēpt]@riga.vp.gov.lv

Здравствуйте. Меня интересует вопрос: - Как там обстоят дела с интернет-магазином 4pc.lv, который находится на улице:

Maskavas iela 261 - 205 kab.
2. stāvs
Rīga
Latvia - LV-1063
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 28872877
+371 25502200 Informācija: Juridiskā adrese:
Krišjāņa Valdemāra iela 20 - 12,
Rīga, LV-1010

Возобновит ли этот магазин свою работу, и если нет, то как вернуть свои деньги? Ваш адресс, был предоставлен представительством PTAC, которое передало вам запрос, на возбуждение криминального процесса, в отношении данного магазина. Я и другие пострадавшие, находимся в ожидании и полном неведении, вакууме. Мы должны знать что происходит. Прошу ответить - что известно?
Выше: - выписанный и оплаченный счета, из магазина 4pc.lv:

Jūsu sūtītais iesniegums tika saņemts.

VP RRP Rīgas Ķengaraga iecirkņa
KPN vecākā inspektore
V. Zariņa

Это единственное что можно сделать на данный момент. Заявка принята и это главное. Ещё можно конечно на месте заявление написать, но думаю что это пока не требуется. Полиция в курсе по магазину и надеюсь работает по нему.

Олег, напиши такое же заявление на почтовый выше и все остальные тоже желательчно чтобы это сделали. Пусть заявы всех потерпевших у них будут.
Пиши на Латышском лучше. У меня с ним проблемы. Советский школьник, пионер, закончил школу на закате СССР. Помню, в 4-5 классах - 2 урока Латышского в неделю, в 6-8 классе - ни одного.)

о Олег 04.12.2017

Я понял, тоже отправлю им письмо такого содержания.

J Jānis Lūsis 21.12.2017

Arī es neesmu saņēmis nedz preci, nedz naudu. Uzrakstīju iesniegumu policijā, ir uzsākta krimināllieta. Iesaku jums rīkoties tāpat!

R Rodijs 29.01.2018

Labdien! Kurā policijā rakstījāt iesniegumu? Esmu vairāk kā 400 dēļ viņiem pazaudējusi...

J Jānis Lūsis 29.01.2018

Labdien!
Vienkārši nosūtīju uz Valsts policijas e-pastu elektroniski parakstītu iesniegumu ar visu informāciju no manas puses. Saņēmu apstiprinājumu, ka krimināllieta ir ierosināta un februāra vidū man jādodas uz Kriminālpoliciju ar savu liecību. Tā kā kaut kāds process notiek. Iesaku arī Jums darīt tāpat! Zaudēt nav ko.

Chukcha 27.06.2018

Вообщем всё глухо по этому магазину. Ни слуха ни духа - полная тишина. Явно продуманная махинация.

J Jānis Lūsis 27.06.2018

Biju februārī policijā liecināt. Krimināllieta ir ierosināta. Vai mēs dabūsim atpakaļ naudu - apšaubu.