www.sudzibas.lv 4pc.lv Krāpšana, melošana, slikts serviss

SIA VIVA LATVIA (4pc.lv) - Krāpšana, melošana, slikts serviss

Pasūtīju mobilo telefonu 06. septembrī. Ar mani sazinājās un informēja ka viņiem nav uz vietas šis telefons, un tieši kā reiz arī es pārdomāju par modeli, un es pieprasīju citu telefonu, mazliet lētāku, teica ka piegādās nedēļas laikā, tātad līdz 13 septembrim, un lika uzrakstīt iesniegumu lai atgriežu starpību. Starpību atgriežot 10 darba dienu laikā. Telefonu nesaņēmu, starpību nesaņēmu, zvanīju aktīvi, sūri iet ar atbildēšanu, bet pēc 30 reizes man beidzot pacēla.Nu jau bija 19. septembris, un man teica ka vēl nedēļā jāgaida, teicu ka negaidīšu, lai atgriež visu naudu (ieskaitot starpību kuru neatgrieza 10 darba dienu laikā). Uzrakstīju iesniegumu par visu summu, solījās 10 darba dienu laikā, kas ir 3 oktobris. 4. oktobrī aktīvi zvanīju, bet nu jau pēc 20 reizes man pacēla, un informēja ka sistēma nestrādā, grāmatvedība naudu nevar pārskaitīt, pārskaitīšanas datums 13. oktobris (plus vienas bankas ietveros). Labi, domāju pagaidīšu, un protams 13. oktobrī samaksas nav, un 16. oktobrī nu jau zvanīju visu dienu, reāli 40 reizes no diviem dažādiem telefona numuriem. Nākamajā dienā paskatos, mājaslapā info ka ofiss tehnisku iemeslu dēļ slēgts līdz 23. oktobrim. Kā tā? Uzņēmums iet uz maksātnespēju..bankrotu ? Sistēma nestrādā, ofiss nestrādā, nauda netiek atgriezta. Cik saprotu daudziem ir šāda problēma, bet nevar apsolīt vienā datumā tad otrā, un tad aiztaisīt ofisu. Ļoti nekompetents uzņēmums un slikts serviss.

K

A Azik99 18.10.2017

Šiem ir VID nodokļu pārāds + oktobra sākumā reģistrēti vairāki maksājumu kavējumi, kopā vairāki tūkstoši. Tas viss neko labu neliecina. Neatdod naudu, brauc uz juridisko adresi. :)