www.sudzibas.lv 4pc.lv Slikts serviss

4pc.lv - Slikts serviss

Šo kantori vajag klapēt ciet. Pasūtiju telefonu pirms mēneša ,tā kā ilga piegāde bija izlēmu, ka prasīšu naudu atpakaļ, kuru līdz šim brīdim vēl nav atdevuši. Epastā visulaiku rakstīja man, ka nauda būs nākamnedēļ (tā katru nedēļu rakstija) bet tā arī nēesmu neko dabujis atpakaļ. NEKO NESŪTIET NO ŠĪS PIS**S MĀJASLAPAS

R ReginaX 16.08.2017

Tas ir drausmīgi, pasūtīju tvaika nosūcēju virtuvei 3. augustā, nākamajā dienā uzzvanīja no veikala pateica ka prece ir pieejama un piegāde būs 10 darba dienu laikā, bet jāsamaksā rēķins, lai to saņemtu.
Tajā dienā arī samaksāju uz to pašu banku. Tā kā man bija jāzina kad būs, jo man tiek taisīta virtuve pēc pasūtījuma un meistars nevar to pabeigt kamēr nav visas iekārtas.
Zvanīju 2 dienas un sazvanīt nesanāca, neviens no numuriem neceļ klausuli. šodien vīram sanāca viņus sazvanīt ar 67 (!) reizi. Pateica ka naudu ir saņēmuši tika 7. augustā (kas nevar būt jo maksājumu veicu darba laikā un uz to pašu banku), un ka kavēsies, jo viņi nevar paspēt piegādāt laikā. Solīja šodien atzvanīt un pateikt kad būs uz vietas, uz ko man jau salasoties visas sūdzības, cerības nav.
PTAC varētu arī pievērt ciet šādu kaktu kantori, nevis tikai uzlikt 15 000 sodu.

Un jā, vairs neko nesūtīšu no salidzini,lv veikaliem. Labāk pārmaksāt 20-30 EUR (manā gadījumā) un mierīgi saņemt preci neka saņemt problēmas. Protams ja rīt nebūs nekādas reakcijas pasūtīšu jaunu preci cita veikalā un cinīšos par naudas atgriešanu.