www.sudzibas.lv 4pc.lv Krāpšanās

4pc.lv - Krāpšanās

22.septembrī veicu preces pasūtījum ar piegādi uz Omniva pakomātu (>37 EUR ar pasta izdevumiem), saņēmu ēpasta apstiprinājumu, ka prece ir noliktavā un lai uzsāktu pasūtījuma izpildi nepieciešams apmaksāt priekšapmaksas rēķinu, ko arī izdarīju šajā pašā dienā , tad saņēmu apstiprinājumu, ka pasūtījuma izpilde uzsākta un preces piegāde būs 5 līdz 6 darba dienu laikā. Pēc 10 darba dienām, rakstīju un jautāju, kā tad sokās ar pasūtījuma izpildi, saņēmu atbildi, ka preces piegāde aizkavējas un jauns datums noteikts vēl pēc 8 darba dienām, paši protams par šādu aizkavēšanos neko iepriekš neinformēja, kas man radīja aizdomas par krāpšanos un apskatīju sūdzību. lv portālu vai nav kas līdzīgs jau ziņots par šo firmu un izlasot kopā 26 sūdzības, visas ar šādu pašu lietu attīstības gaitu. Tad uzrakstīju 4pc.lv , ka atceļu pasūtījumu un vēlos naudas atgriešanu uz ko pēc 3 dienāsm saņēmu atbildi ar jautājumiem, kādu summu vēlos saņemt uz kādu kontu un tt, kas viennozīmīgi norāda jau uz krāpšanos un laika vilkšanu, jo visa informācija viņiem ir pieejama par manu pasūtījumu , gan viņu mājaslapā ielogojoties pircēja kontā sadaļā mani pasūtījumi, bet viņi šādā veidā iegūst dienas, jo kad beidzot saņemu apstiprinājumu, ka mans iesniegums par naudas atgriešanu ir saņemts un naudas atgriešanas process ir uzsākts - izpilde tiek solīta 3 līdz 10 darba dienu laikā, kopā iegūstot no pirku un naudas samaksas jau pilnu mēnesi ! Nu un protams naudas arī pēc šīm 10 darba dienām nav, plus mājaslapā ir izlikts paziņojums, ka "Tehnisku iemeslu dēļ interneta veikals 4pc.lv slēgts līdz 30.10.2017.g" ! Protams sazvanīt nevar un uz epastiem atbildes arī neseko ...

R Raivis Rjabkovs 11.10.2017
krāpšana

Kapitāli krāpnieki. noslauc naudu un pēctam ne telefonu ceļ ne e-pastus lasa. dabūju sūtīt ierakstītu vēstuli gan viņiem gan PTA

S sergejs hamicevs 13.10.2017
обман

оплачен электро чайник 02.10.2017 счет фактура i/44025 сумма 20.10 евро и все ни сообщений ни ответа на звонки очевидный обман