www.sudzibas.lv 4pc.lv Krāpšana - naudu saņēmi, preci nesūta, sazināties nav iespējams

4pc.lv - Krāpšana - naudu saņēmi, preci nesūta, sazināties nav iespējams

5. oktobrī veicu preces pasūtījum (>50 EUR), solījās 10 dienu laikā preci sagādāt un to varēšu izņemt viņu birojā. Padsmitajā oktobrī pārcēla preces piegādi uz vēlāku laiku. Tagad veikals uz saziņu vairs nereaģē - uz e-pastiem neatbild, uz telefonu nav sazvanāms. Turklāt kontaktu sadaļā norādījuši paziņojumu, ka tehnisku iemeslu dēļ veikals līdz 30.oktobrim slēgts...

Papildināts Jānis Lūsis 31.10.2017

Veikals turpina tēlot beigtu - šobrīd mājas lapā info, ka veikals būs slēgts vēl nedēļu - līdz 6. novembrim. Sazvanīt nav iespējams.

Papildināts Jānis Lūsis 27.11.2017

Apnika gaidīt - iesniedzu iesniegumu Valsts policijā. Spriežot pēc publikācijas šeit - cietušo ir daudz!