4pc.lv - Krapšana

Veicu pasūtījumu mājas lapā 11.09 un apmaksāju to intenet/bankā. Joprojām neesmu saņēmusi preci. Uz daudziem telefona zvaniem ne reizi nav atbildēts. Uz e-pastiem dažreiz atbild. Prasīju naudu atpakaļ, to apsolīja atmaksāt 3-10 dienu laikā, bet joprojām neesmu saņēmusi atmaksu. rīt sazināsos at PTAC. Ieteicu arī pārējiem upuriem zvanīt viniem nevis rakstīt sūdzību tikai te, jo slikta atsauksme šajā lapā īsti neko nemaina.

E

Dainis 26.10.2017

Nedaudz izbrīna kā šī iestāde vēl eksistē, ņemot vērā, ka par tādu kā 1a ir pat mazāk sūdzību kaut gan viņiem apjomi ir desmitiem reižu lielāki, tas nozīmē, ka šim ''kantorim'' gandrīz katrs otrais pasūtījums ir ar uzmetienu, jo noteikti startējuši bez starta kapitāla un jāgaida kāmēr pirks nākamais muļķis lai atgrieztu naudu iepriekšējam, fascinē cilvēku skopums, ka lai ieekonomētu dažus euro ir gatavi katrā kaktu kantorī iepirkties un nevajag man te pieminēt valstī valdošu nabadzību un tamlīdzīgas muļķības, kārtējā vieta kur cilvēki pērk cenu nevis pakalpojumu! Ja vien protams tā nav kāda nomelnošanas kampaņa, kaut gan kuru interesē šāda kaktu kantora nomelnošana? Ja būtu kā Bitei, kad viļņveidīgi nāk sūdzības un tad uz ilgāku laiku pazūd tad vēl būtu ko aizdomāties..

S sergbere 26.10.2017

Tādi paši situācija arī man ar šo firmu (SIA VIVA TRADE). Preci nesaņemu, naudu neatdot, uz telefona zvaniem neatbild. Ejiet PTAC un rakstiet iesniegumu - tas ir vispareizais lēmums šeit, lai piedzīt naudu no šiem krāpniekiem.

Dainis 26.10.2017

Neko jūs nepiedzīsiet, pat papētot viņus intenetā ir skaidrs , ka viņi taisa PVN karuseļus, savādāk kā viņi var piedāvāt cenas mazākas kā vairumniekiem, parasti pat salīdzinot cenu tur sanāk mīnus PVN un plus 20 euro viņu uzcenojums norakstīs uzņēmumu uz bomzi, kad paliks karsti un visi gali ūdenī.

A Artis 26.10.2017

PTAC jau ir uzlicis viņiem 15000 € soda naudu. Tā, ka cerības kaut ko no viņiem dabūt ir nulle.

Ventilators 27.10.2017

Jāgaida, kad parādīsies PTAC melnajā sarakstā. Dīvaini, ka Rigashop darbība nav apturēta pašlaik.
Kamēr iepsējams rakstiet sūdzību policijā arī. Un drošības pēc apmeklējiet lursoft.lv, lai paskatītos vai nav sākts likvidācijas process.

diezgan līdzīgi 2u.lv pazuda (var meklēt sūdzību vēsturē). Veikals bijis ilgus gadus un diezgan uzticams, bet aizvērās diezgan nesmuki.

Šis veikals atkal maina tikai saimniekus.

L Lindy555 27.10.2017

Apbrinoju šos cilvekus , kas ieperkas mazpazīstamos interneta veikalos ,kuri pedejos gados aug kā sēnes!Naivi un Neapdomīgi!