www.sudzibas.lv 4pc.lv Iespejama krapsana

4pc.lv - Iespejama krapsana

Nr. OI/8064/43918 esmu samaksajis 223 Euro. Uz zvaniem neatbild. Pedeja sarakste pasi piedava atskaitit naudu ja es ta velos un es to velos. Vai kads ir atguvis naudas lidzeklus no sis kompanis ja to var ta nosaukt un ko esat Jus jau pasakusi lai to atgutu jo saubos ka so naudu atgusu?
Atvainojos par garum zimem nav Tildes.

Paldies
K.K

T Tong Po 18.10.2017

Esj uzreiz uz PTAC.
Tā ir ar visiem santīm&&&ējiem - skatās kur tik lētāk, ekonomisti, bļin! Ar galvu jādomā līdzi, kad savu naudu kādam pārskaiti! Tiešām ir tik grūti paskatīties internetā kas tas par kantori? Šie pat VIDam nav spējīgi nomaksāt nodokļus, a Tu gaidi, kad Tev naudu atgriezīs.

Tā ir ka skrien pēc lētākās cenas! Jāpērk preces normālos veikalos: Euronics, Elkor, rdveikals, 220, 1a, Lattelecom, LMT, utt - tajos, kuri nepazudīs no tirgus pēc tam, kad naudu no klientiem savākuši un nodokļu parādus uzaudzējuši - varbūt kādam no tiem prece būs ievilkta sazin no kurienes, toties ar naudām neapjās!