www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts Dators

1a.lv - Slikts Dators

Nesen nopirku Jaunu datoru.
Acer aspire. No sakuma viss bija labi ar pirksanu
Iesledz, neladejas linux.
10 lati par labosanu. plus 70 lati par windows ok. uzinstaleja.
Tad viss sakas.
Dators. 2 reiz vienkarsi izsledzas.
Atsledzas pele.
Tad uzkaras.
Mans secinajums: Neperciet datorus 1a.lv

Z zilais valis 20.07.2012

10 lati par labosanu
---
Ko tad Tev tur laboja? Jaunam datoram. Da neko nelaboja, iekasēja lohu nodokli.

S swizz 20.07.2012

Linux neielādējas jo linuxa tur gluži vienkārši iekšā nav. Datori tirgošanas brīdī ir bez OS. Tas ir pirmkārt.
Otrkārt, ja ir problēmas dodies uz veikalu un pieprasi preci bez defektiem. Nevis sēdi un nopel veikalu kaut kādā portālā, no tā Tev dators labāk nestrādās.

P.S Daudzi draugi pirkuši portatīvos tieši šajā veikalā, un nu jau vairākus gadus nevienam no tiem nav bijušas problēmas. Brāķi protams kadās jebkur.

J Jānis Ozols 20.07.2012

Visi datori Latvijā nāk no dažiem vairumtirgotājiem. Atšķiras tikai uzcenojums.
Ar 1a.lv tur nav nekāda sakara.
Karas varbūt tāpēc, ka līki sainstalēts. Ja tiešām brāķis - nes lai maina nost vai labo. Garantija vismaz 2 gadi ir.

Sardele 23.07.2012

Ārprāts kāds dunduks. Pirmkārt jau tapēc, ka nopirki ACER - lielāku mēslu ir grūti iedomāties. Un pričom te veikals? A?

Macbeton: Par 5 ls? LUBUNTU?? :DD ... Par OEM un "nelegālu" Win par 70 Ls es vispār klusēšu. :DDD