www.sudzibas.lv 1a.lv Spilts serviss

1a.lv - Spilts serviss

Prece mājaslapa bija pieiejama (pulkstenis garmin fenix 7x sapphire solar) pasūtīju, veicu apmaksu, atnāca pasūtījuma apstiprinājums. Pēc dažam dienām, atnāca uz e-pastu paziņojums, ka pasūtījums kavējās, pēc tam piezvanīja no 1a.lv un teica ka prece vairs nav pieiejama. Rupji sakot prece nav dabūta un nauda (658 eur) iesaldēti vairāk ka uz nedēļu. Vairāk šī veikala pakalpojumus neizmantošu!

17.01.2024

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 17.01.2024

Labdien, Edgar!

Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece var beigties piegādātāja noliktavā. Nekādā gadījumā nemaldinām klientus! Par preces neesamību Jūs informējām, tiklīdz saņēmām informāciju no piegādātāja. Naudu par atceltu pasūtījumu pārskaitām 1-2 darba dienu laikā.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts EdgarssT 20.01.2024

Jūs esat krāpnieki, šodien šis pašas pulkstenis ir pieiejams, bet jau cita cena (799 EUR) sakritība ? Nedomāju!
Pasakiet vēl, ka nejauši noliktavā parādījās

E

ļ Ļubova Har 22.01.2024

я полностью поддерживаю Эдгара, мне также с 17.01.2024г. пришлось столкнуться с таким же мошенничеством. и также на сайте продолжают торговать товаром, которого как бы на складе уже нет.
Люди давайте соберёмся и подадим на эту фирму в суд за причинение морального вреда и т.д