S SargiSevi 26.01.2022

1) var jau mēģināt sazināties ar to 1897 kantori pa tel. 67151240 (kas ir tikai autoatbildētājs). Jāatstāj tel nr un epasts un gaidi atbildi 3 dienu laikā.

2) atslēgt turpmāku iespēju šim 1897 piekļūt jūsu naudiņai
Mans LMT > Pieslēgumi > Papildu pakalpojumi > MOBILĀ SATURA PAKALPOJUMU SLĒGŠANA (jāieliek ķeksītis)

A akva 13.12.2022

Es sazinājos. Viņi atbildēja, ka ir tikai platforma un pakalpojumus sniedz firma Carrefzz. iedeva viņu saiti, lai sazinos pats. Kontaktos tikai e-adrese. Nav pat saprotams, kurā valstī ties atrodās. Saits- https://lv.carefizz.com

B borja152 13.02.2022

у меня tele2 когда пришол счет он был на 3,с копейками больше я оплатил в спедующем месеце мне пришли 2 собщения по 3,евро я их удалил с мобильника но на счету в теле2 уже было начислено + 6 на смс 1897 я пошел к оператору он только смог заблокировать платежки через мобильник (закрыть услуги мобильного контента) но за 2 смс 1897 6 евро заплатить придется мое мнение что операцию (закрыть услуги мобипьного контента)изночально не актевировать чтоб запретить проплаты через оператора

S sudz1922 09.05.2022

Пришел счет на 40 евро. Ребенок с Tele2 Zelta Zivtina в iPhone и отключеным Safari умудрился подписаться на какую-то игру, которую он не мог скачать - все отключено через parental control (скорее всего подписался через рекламу в YouTube). На лицо мошенничество.

1. Позвонил в Tele2. Tele2 сапорту на это наплевать. Они зарабатывают с транзакций.
Там дали координаты фирмы
tel: [slēpt]@txthelper.com

2. Позвонил по телефону 6715240 - отвечает автоответчик. Написал email - тоже нет ответа.

3. Позвонил в Центр Защиты Прав Потребителей (PTAC). Сказали написать официальное письмо и ждать 2 недели. После этого если фирма латвайская PTAC будет с ней работать. Если фирма не латвийская, то надо звонить в https://ecclatvia.lv/

4. На днях отнесу заявление в полицию. Просьба если кто-то сталкивался с подобной ситуацией написать мне на [slēpt]@protonmail.com

R Regular_Karen 17.06.2022

Kur tieši šeit ir krāpšana? Paaugstinātas maksas numuri jau nav nekas jauns. Ir vairāki pakalpojumi, ko var iegādāties ar SMS palīdzību. Un ja jau mobilie operatori ar viņiem sadarbojas vairāk kā 10 gadus, tad diez vai PTAC kaut ko izdarīs. Tikpat labi var iet uz policiju par to, ka bērns google play kaut ko nopircis. Atšķirība nekāda. Bērna telefons ir tikai un vienīgi vecāku atbildība. Es savam jau pirmajā dienā, kad nopirku telefonu uzliku gan vecāku kontroli, gan arī telefona numuram nobloķēju visu, ko var iegādāties par papildus samaksu. Policijā gan jau, ka pasmējās un viss.

Я также попала на эту аферу Без моего согласия подключили услуги с № 1897 и каждую неделю выставляют счет на 2-90 евро Попытки послпть СМС на 67151240 блокируются На звонок отвечает автоответчик Все признаки мошенничества Звонки в Теле2 - обещают отключит ь платную услугу Но неизвесно вернут ли деньги за незаказанные услуги Почему Теле2 не борются с мошенниками Все признаки того что Теле2 с мошенниками в сговоре

S Stanislavs Ziemelis 07.11.2022

Tauta, esiet uzmanīgi! Man atnāca šāds mēsls īsziņā - Samaksats lv.carefizz.com lai piklutu neierobezotam saturam par 3.20 EUR/nedela. Lai atteiktu suti STOP KODS uz 1897. Papildus informacija: [slēpt]@help.cc
Tieši tādā formātā bez garimzīmēm. Pirmā doma bija ka kāds ir izmantojis manu naudu, lai samaksātu par kaut kādu spēļi, taču nedaudz padomājot, es sapratu, ka grib, lai es sūtu īsziņu uz mistisko numuru un par to gan jau iekasēs piķi. Protams, esmu ar tehnooģijām uz tu un neko nevienam nesūtīju. Pārņem dusmas tikai par to, kāpēc LMT sadarbojas ar krāpniekiem? Neesmu taču pirmais, kas sūdzas par šo numuru 1897, kāpēc operators nepiever šo bodīti ciet? Šķiet, ir darbs policijai. Visus krāpniekus cietumā pie pedikiem, lai viņus ikdienu drāž dirsā, neko citu tādi nav pelnījuši.

A akva 17.11.2022

MobiGW OU ir piekrāpis ar LMT palīdzību arī mani. Tas notika 2022 gada oktobrī, tātad nekas nav mainijies. No sākuma pienāca isziņa, ka man tiek piškirts pakalpojums un japiereģistrējas ar tādu kodu. Neko nerakstiju un nesūtuji. Otrā isziņā bija rakstits, ka ja vēlos atteikties no pakalpojuma - jasūta isziņa STOP KODS uz Nr. 1987. Sāku rakstīt īsziņu,bet paradijās norāde, ka izsziņa būs maksas. Nodomāju, ka maksa var būt nesamērīga un pārtraucu to rakstīt un izslēdzu telefonu. Tomēr oktobra rēķinā paradijās maksa par MobiGW OU pakalpojumu - 2,64 EUR. 17.11.22. ieslēdzot telefonu, atkal pienāca isziņa par piešķirto pakalpojumu un viss tā pat. Šoreiz nosūtiju attekšnās kodu, tagad gaidīsim cik maksās isziņa

Mobi GW OU Tel 67151240 Мошенничская фирма Без согласия пользователя подключают платные услуги стоимостью за каждые 7 дней 2.90 евро Кто может их обуздать и наказать Куда смотрит полиция? Теле2 похоже в сговоре поскольку принимают эту плату и предъявляют к оплате их польвателю!

A akva 19.12.2022

Не только ТЕЛЕ2, у меня тоже самое в LМТ.

опечатка -БЕЗ СОГЛАСИЯ