www.sudzibas.lv 1897 bezprigels

1897 - bezprigels

Sveiki visi zin 1897 un tamlīdzīgus kantorus, kas sniedz maksas SMS pakalpojumus! :D NU Tad man bija vienkārši un nedārgi bet besīgi! LApā rakstīts ka pakalpojums vienreizējs maksā 0.63 santīmi, bet šī ******.COM lapa izmanto n-tos maksājuma veidus un viens no tiem ir SMS ko nodrošina Latvijā viniem 1897 nummurs! Nu es sūtu visu kā vajag un atpakaļ atnāk no "SERVICE MESAGE" kura nesaglabājas telefonā, ka pakalpojums maksā 0.79 santīmi un ja gribu pakalpojumu pieslēgt tad jāsūta "I" atbildē! Nu protams nesūtu jo man jau ir pieredze ar šiem kropļiem un viņu stulbajā stilā sniegto pakalpojumu! Teikšu ka visi var zvanīt uz savu operatoru un prasīt viņu nummuru, kur savukārt piezvanot un izsakot pretenziju, ka neesat šo pakalpojumu sūtījis, viņi atgriezīs naudu, kaut arī esat to sūtījis tikai muļķa pēc nepadomājāt, sakiet, ka neesat saņēmuši pieslēgtā pakalpojuma laikā neko, tā kā dodiet atpakaļ naudu! Tas būs līdzīgi kā man ar šo Service MSG, kad telefonā nepaliek pierādījumi, kā viņi mums, tā mēs viņiem! :) Sevis dēļ! nesūtiet neko uz tiem maksas nummuriem!
nesakritība cenā nāk no tankionline.com (domāju kā mūsu 1897 čakarē gaisu!)

E edmunds 11.07.2011

man skjiet ka 1897 cheko IP adreses un neraada cenu kameer neesi pieregistreejies. peec atm paraada un tev skjiet ka pats esi lohs bet iisteniibaa tevi ir smalki aplikushi :(

A Anda An 13.02.2022

sākās ar to ka piedāvāja atjauninājumus tel.; ātrumā nospiedu un lūk šādi iekritu: SARGAT 16406 Partrauciet surogatpastu un reklamas

un nospiežot saņemu pretī
- Tavs maksajums Kocun ir apstiprinats, cena 7 eiro. Apmekle https://kocun.app/lv.php?tid=1897LVS1644737280318 Papildus informacija: [slēpt]@silverlines.info

BITE neko nevarot palīdzēt, tikai nobloķēja īsās maksas īsziņas, un ieteica rakstīt šeit! rodas iespaids par labu sadarbību.

S Skaidrīte Vucina 27.07.2022

telefona nr. 1897 prot izkrāpt no cilvēkiem naudu!