www.sudzibas.lv 1897 Krāpšana

1897 - Krāpšana

Saņēmām īsziņu, ka mēs esot abonējuši iknedēļas maksas pakalpojumu.
Kas tas par joku? Kādā sakarā, no kurienes un kā no tā atbrīvoties?
Pamanījām, ka no mūsu telefona izsūtīta īsziņa at 501728. Lai gan šajā laikā lietojām telefonu, lai saņemtu no ārsta asins analīzes.
Atradām sūdzības, ka 1897 lieto trojas vīrusu, kas automātiski atver īsziņu programmu un automātiski aizpilda adresātu un saturu, jānospiež tik "sūtīt".
Zvanījām lmt, ka neko neesam pasūtījuši. Viņi tikai nosauca uzņēmumu, kam reģistrēts numurs.
Zvanījām patērētāju tiesību aizsardzības centram. Viņi atteica, ka pircēji risina jautājumus ar pārdevējiem un, ja tā ir krāpšana, lai rakstot iesniegumu policijā.
Nosūtījām vēstuli uz 1897 norādīto epastu no vienreizējās pastkastītes, ka neesam neko pasūtījuši, nevajag un nelietojam.
Viņi atbildēja, ka pakalpojums atslēgts un novilka naudu no mūsu iemaksas lmt par lmt pakalpojumiem.
Varbūt tiešām policijā iesniegumu uzrakstīt?

I

Vairāk sūdzības par 1897