G Griinbergs 10.11.2014

Da fak ... man tikko izleca kompi links ka esmu vinejis IPHONE5... :D

Sutiet uz 1897 WM2 4961453 lai apstiprinatu sevi... tak pimpji... Es samiegojies aizsutiju. Sukas ja man kaut kapeiku nonems aizrauksu un visus logus kropliem izsitiisu! ble redzees ka pist smadzeenes!

B Bumbulītis 02.04.2016

Jā man arī atnāca uz datora tas pats bet es neko viņiem nesūtīju

E expex 09.02.2015

LMT rēķinā parādās aile -mobilā satura pakalpojumi- EUR 8.23+nodokļi. Zvanot uz LMT saņemu ziņu, ka izmantots tel. 1897. LMT par konkrēto pakalpojumu ziņas nesniedz, informāciju iespejams saņemt zvanot uz tel.67151240. Tas izrādās automātiskais atbildētājs: savus jautājumus varat iesniegt pēc signāla nosaucot tel.nr. un e-pasta adresei, kā arī rakstiski rakstot uz [slēpt]@??? solutions.lv. Gaidīšu atbildi. Cerība ir muļķa mierinājums, vai ne? Lieki piebilst, ka nav ne mazākās jausmas par kādiem sniegtajiem pakalpojumiem iet runa un bilde netop skaidrāka pārskatot arī attiecīga datuma zvanu un sms/mms vēsturi.

A Ainars Saurins 11.05.2016

G Galina Bravistova 28.04.2022

То же самое и у меня с лмт, заплатила за абонент, оставив 11.30 для выяснения, теперь получаю угрозы, что выставят пени. За что? За то, что кто-то несанкционированно подключился без моего согласия к телефону?

O Oriental 11.02.2015

Esmu Tele2 klients un mana arī rēķinā atnāca 4.24 EUR par Gameloft pakalpojumiem, kuri man nav vajadzigi.

Sākšu ar to, ka iegādājos jaunu nokia telefonu un intereses pēs apskatījos spēles, kuras automātiski bija telefonā, kad to nopirku. Nav jau tā, ka es viņas taisītos spēlēt. Normālā variantā, kad telefonā ir spēles tas nozīmē, ka tās tur ir un ar šādu krāpniecību vēl nebiju saskāries. Atvēru vienu no spēlēm, lai apskatītos un saņēmu sms no nur. 1897, ka esmu abonējis pakalpojumu.Spēli izslēdzu, taču rēķinā saņēmu pakalpojuma maksu 4.24 EUR .Pakalpojuma cena nebija norādīta nosūtītajā SMS. Uzskatu, ka šajā momentā iestājās manu patērētāja tiesību pārkāpums, jo kā Jūs variet piestādit rēķinu par to, ko 1. neesmu piekritis apmaksāt 2. neesmu lietojis.

Uzskatu, ka, piedāvājot šādus pakalpojumus, uzņēmums Mobi Solutions nodarbjās ar krāpniecību un šo summu es konsekventi atsakos apmaksāt, kā arī abonēt vai ka citādi izmantot šos pakalpojumus.

E expex 03.03.2015

Nepagāja ne mēnesis un saņemu atbildi. Esot pieslēgts un tajā pašā dienā atcelts kkāds mistiskais (vismaz priekš manis) Fun2Cell. Ieguglējot parādās info kā to atcelt, bet visai skopa informācija par to, kas tas ir par "zvēru".

S Sonjaxxx 06.04.2015

В интернете хотела скачать бесплатную программу Free-Youtube-Downloader. Зашла на ссылку, где в описании было написано что программа бесплатная и при скачивании и в дальнейшем использовании. Нажав Download попросили на 1897 отправить код FC, что я и сделала. Нигде не было указано, что услуга платная. В итоге мне пришло Sms с 1897 что оплачено 9, 96 EUR за Fun2cell izklaides pakalpojumu abonesanu. Я не собиралась подключаться к Fun2cell. Сразу же заподозрила мошеничество, обратилась в Bite, в своему оператору, но к сожалению мне отказали в каком-либо содействии, предложив самой звонить в компании MobiSolutions, кот. якобы и является поставщиком этих услуг. Очень жаль, что наши Латвийские операторы сотрудничают с мошенниками, наверно у них есть своя материальная выгода.

S Sonjaxxx 06.04.2015

P Puera 04.02.2016

Uzmanību krāpnieki, pie tam diezgan labi organizēti! Neticiet tam, ka kāds jums kaut ko uzdāvinās. Saņēmu paziņojumu, ka vinnēju iPhone6 Pēc testa aizpildīšanas internetā, bij jānosūta tel. Nr., lai saņemtu telefonu. Saņēmu SMS ar tekstu: "Sutiet SMS: NEXT uz 1897, lai laimetu balvu! [slēpt]@mobilwin.com, talr:67151240.2,85eiro/nedela.lai atceltu sutisanu:stop next uz 1897".
NESŪTIET NEKO NEKAM, TĀDĀ VEIDĀ JŪS VIENKĀRŠI ČAKARĒ!

L Laura Lasmane 18.02.2016

A ko darit tagad man katru nedelu nems ne par ko nost 2,85eiro?

S Sabine Rutka 20.03.2016

sveiki< bet ja esi jau aizsūtījis Next to var kautkādā veidā atcelt??

Спасибо!

S Saters Igors 08.02.2016

Nekādā gadījumā nesūtiet neko uz Fun2Cell vai ko tamlīdzīgu , tā ir krāpšana uz milzīgu naudu.

S Sabine Rutka 20.03.2016

kāds var lūdzu atbildēt< ja esi jau atrakstījis atpakaļ, tad sanāk ka tagad katru ned. ņems nost e2,85??????????

D dpddpd 15.04.2016

Mums uz kompāniju arī tāds "joks" uztaisīts. Katru mēnesi maksājam LMT pietiekoši lielas summas, tāpēc rēķinos īpaši neiespringām. Taču šomēnes kā gadījās, paskatījāmies. Izrādās - jau trešo mēnesi šitie aferisti noņem nedēļā 2.85. Uzraktījām email. Atbild, ka tie nav vini. Viņi esot SMS platforma. Atsūta citu adresi. Bet tur uzrakstīts, ka vienreiz pat ja kāds ir ko sūtījis, tad tomēr katru nedēļu pa jaunu jāsūta iečekoties (lai pakalpojums būtu spēkā). Savādāk pakalpojums nestrādājot. No tā secinājām, ka šitie 1897 vienkārši piedzen piķi par svaigu gaisu. PS. Pēc pirmās vēstules, kad mēs pieprasījām viņiem dokumentus par mums sniegtiem pakalpojumiem, uzreiz atbildēja, ka esot pakalpojumu noslēguši. Smieklīgi. Bet sarakste vēl turpinās....

M Maxim Minim Kopeikin 11.04.2016

Reku adresīte uzņēmumam - Akadeemia 3, Tartu, Estonia
Ja kāds brauks ciemoties uz Tartu - izdauziet, lūdzu, ne vienu, visus lodziņus un ja redzēsiet kādu kustēdam, grieziet nost ģenetālijas.

NETICIET fun2cell! VINI JUS PIEKRAPS NERAKSTIET IZINAS UZ NR 1897 JUS ZAUDESIET NAUDU BET JA NU NEJAUSI UZRAKSTIJAT TAD RAKSTAT IZINU : NEXT FC UZ NUMURU 1897!!!!!!

H Hemingway 18.11.2016

A Anna no Rīgas 07.12.2016

jā,es arī esmu kritusi šīs afēras rokās!:)

A Anna no Rīgas 07.12.2016

uzrakstiju, NEXT FC,kas tagad..??? :)

D Divvo 30.07.2018

Darba dienas beigās saņēmu divas sms vienu pēc otras pirmo no numura 1897 ar sekojošu tekstu:
"laipni lūgti beeplay, kur varat atrast izklaidejosu saturu. Cena 2.90eur/ned. Lai atteiktos sutiet sms stop beeplay uz 1897. Palidziba: [slēpt]@beeplay.net paldies"

lieki teikt, ka neesmu nekur nekādus sms sūtījusi un nekur neesmu savu numuru reģistrējusi, kā arī tādu nosaukumu dzirdu pirmo reizi. Tā kā tas notika uzreiz pēc darba, tad skaidri zinu ka visu dienu telefons visu laiku atradās pie manis. Protams atbildes sms vai pārbaudīt to beeplay.net lapu negribēju, jo baidījos, ka man piestādīs vēl lielāku rēķinu un/vai noķeršu vēl kādu vīrusu. Zvanīju uzreiz savam operatoram tele2, kur operators man pateica, ka jā man ir jau norezervēta summa eur 2.90 pie rēķina, bet viņš neredzot par ko (kas man liekas dīvaini) . Neredz arī to ka es būtu sūtījusi sms uz kādu maksas numuru. Jautāju kā tas var būt ka bez manas ziņas manu numuru var kaut kur piereģistrēt un kaut ko abonēt, saņēmu atbild, ka tam nevajadzētu būt iespējamam, kā arī man piedāvāja atslēgt vispār iespēju kaut ko abonēt ar sms starpniecību, ko teicu lai tā arī dara. Jautāju arī par jau norezervēto naudu, to operators solīja ka man norakstīs/anulēs un man nebūs par to jāmaksā. Par to protams paldies.
Bet ir jautājums kas tā par krāpnieku firmu, kas tā var bez manas ziņas no manis izkrāpt naudu. Jo īpaši tagad, kad datu aizsardzībā ir ļoti augstas prasības.
Aizrakstīju arī e-pastu uz to adresi, kas norādīta sms, pēc divām 2 saņēmu šādu ziņu:
"your message could not be delivered to one or more recipients.
The server of recipient returned the error:
: connect to beeplay.net [185.21.102.180] : 25: connection timed out"
domāju, ka šeit komentāari nav vajadzīgi.
Otra sms bija no numura 18977 ar vienu vārdu: nack. Nezinu kas tas ir un ko nozīmē, bet droši vien no tiem pašiem krāpniekiem.

Neuzskatu ka šāda prakse ir normāla un uzskatu, ka mūsu operatoriem ir jāaizsargā savi klienti pret šādiem gadījumiem. Kā var likt maksāt klientam pat nepārbaudot par ko. Tas vēl ir labi, ka es tik ātri noreaģēju. Cik ir daudz cilvēku ko vēl tas beeplay ir tā apkrāpis un vēl apkrāps, kas to uzreiz nemaz nesapratīs. Jo es arī sākumā domāju, ka tas ir kaut kāds spams un jau gribēju tos sms vienkārši izdzēst un aizmirst.

K Kigenstrigen Fegenbah 18.09.2018

Никаких смс не отправлял, получил счет за телефон + 12 эйро за еженедельную подписку на какие-то услуги Эстонской фирмы MobiGV. Написал письмо этой эстонской фирме на русском языке. Получил ответ на латышском. Я делаю вывод - фирма зарегистрирована в Эстонии, а мошенники латвийские. Судя по датам недовольных "услугами" этот бизнес успешно процветает с 2008 года. Странно что наша европейская полиция не решает эту проблему в которой явно просматривается мошенничество, преступный сговор, а возможно и коррупция. 10 лет безнаказанности под прикрытием операторов мобильных сетей. Эуропа йохайды!

V Ville Peltonen 01.01.2021

Man te nupat arī tāds pats gadījums, MobiGW, nedēļas maksa, jau vairāk kā pusgadu izrādās iet, nav skaidrs par ko. Gribēju paprasīt- kā jums toreiz šis beidzās?

A Anna Kalnina 25.02.2021

Tikko atnāca meitai SMS no slavenā 1897:
Jus esat abonejis Islandmob iknedelas pakalpojumu. Cena: 2.90 EUR nedela. Lai apturetu, sutiet sms STOP AP uz 1897. Palidziba: [slēpt]@islandmob.com Paldies.

Neko viņa nav sūtījusi un nekādas spēlītes un tml bez akcepta no mana telefona viņa iekačāt nevar, be bezmaksas ne par maksu. Uzrakstīju Tele2 un mobigw, gaidu atbildes. Interesanti, vai kāds ir sūtījis STOP uz šo Nr. Mēs vēl neko nesūtījām, gaidām norādījumus no operatora.

J Juliana_M 06.04.2021

Šodien saņēmu rēķinu no Tele2 un sašausminājos - bērnam 3,25 vietā ir 16 euro!
Viņam tika atsūtīta īsziņa un katru nedēļu tika noņemti 3,2.
Tele2 neko komentēt nevarēja, teica ka jums jāmaksā - mēs neko nezinam.
Kaut kādas briesmas!
Kā tad ar bērnu drošību, šis numur bija pilnīgi jauns, kur šie krāpnieki to ir ņēmuši?
Tad arī parādās jautājums par saistību starp krāpniekiem un telefonoperātoriem :(((
Kur skatās policija...

M Marketo 06.04.2021

Vai jums ir saglabājies īsziņas teksts par 3.20EUR pakalpojumu? Man bērns to izdzēsa un tagad nav saprotams, kā to atcelt.

P put-yuliya 08.04.2021

После отправки смс на данный номер - к оплате счета прибавились 8 евро. Мошенники, не ведитесь.

A annagaba 14.06.2021

Krāpnieki!

Skumji ka šis vēl pēc tik daudz gadiem nav apturēts, kā redzams aktīvi darbojas jau no 2008.

“Bite” arī neko nepalīdz. 👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼