G gunārs 21.12.2009

Mana kundze tiko tika iepriecināta, kavinnējusi Ls 1000 Infoss AS, jāsūt SMS uz 1897un jārīkojas saska
ņā ar instrukciju... Šobrīd atturēsimies!

ž Žizele 21.12.2009

Uzmanieties arī no šīs laps http://mansphons.com/?52, kur figurē šis nr. Nekur sākumā nav teikts, ka tas viss maksā 3lvl nedēļa. to paziņo tikai tad, kad jau veiksmīgi esi piereģistrējies. Un kas to zin cik maksā sms par atteikšanos no šīs burvīgās iespējas vinnēt telefonu.

I i. 25.12.2009

nez kur skatās Ekonomikas policija? VID?

B bbbbbbbbbbbbbbbb 25.12.2009

es gan nevaru nobrinities cik var but stulbi un naivi cilveki, tik viglpratigi tic visiem tiem murgie ko viniem piedava, jus pats atdodat viniem savu naudu, kads te likums, lasiet 12 kreslu vai zelta tels, varbut tas ko lidzes

M Miks 27.12.2009

Vid neko nesajēdz no IT tehnoloģijām

M Martins 05.01.2010

Sveiki...ari es biju radijis lidzigu problemu draugam...tomer ari atrisininaju sho problemu 2 stundu laika ... varu ieteikt ko darit tikai tiem kas izmanto tele2 operatoru...zvaniet uz uzzinju talruni 600 tas ir bez maksas...un izstastiet par sim izzinam...tur talak nosauksiet numuru un personas kodu...jums bus iespeja attiekt to pakalpojumu...bet ir ari labaks piedavajums...par nepilniem 3 latiem atteikt vispar...tie nepilnie 3 ls jasamaksa vienreiz...un kad jus kadreiz iekritisiet vel uz tadam lietam...nesanjemsiet tos milzigos rekjinus...mana mamma ka izradas ari bija iekritusi un izmantoja so pakalpojumu un taga ir viss ok...

Y YEP 13.01.2010

Pakalpojuma sniedzējs KINGSMS
213.175.74.9 IP address location & more:
IP address : 213.175.74.9 Copy [Reverse IP]
IP country code: LV
IP address country: ip address flag Latvia
IP address state: Riga
IP address city: Riga
IP address latitude: 56.9500
IP address longitude: 24.1000
ISP of this IP : Telia Latvija SIA
Organization: KingSMS
Host of this IP: kingsms.lv

R Repše 12.03.2010

Idiots. Sūdzību uzrakstīja idiots. Neviens cits. IDIOTS.

A Andra 22.10.2010

Es necieshu sadus cilvekus, samicit mēslainē!!!ielikt aiz restem!! sodien atjaunoju kreditu un te peknjsi no mana numura norava visu kreditu, pec ta kad atnaca vinju sms!!!

N Niks 16.04.2011

reaali uzpeld 1897 atkal...
cena noraadiita kaa 0, 1LVL, bet apaksaa raxtiits ka ar paypal, no krediita novilks ~ 2, 50LVL

I IMG 03.05.2011

Īsta Mīlestība Gaida . Bezmaksas iepazīšanās sludinājumi !

Izmanto unikālu iespēju publicēt savu iepazīšanās sludinājumu BEZ MAKSAS!
Diskusijas tikai un vienīgi par attiecībām, par laba partneta izvēli, iepazīšanās, diskusijas, otrās pusītes atrašana

. Bezmaksas Iepazīšanās sludinājumi. Kopīgi pasākumi
Es aicinu pievienoties šai domubiedru grupai

ī Īstamaucība 03.05.2011

Šovakar Čakmarijas ielā atlaides par 50%!

E edmunds 08.07.2011

nupat personigi saskaros ar lapas iekare.com maldinaasanu kuraa shie pieprasa aizsuutiit iiszinju uz 1897 lai apstiprinaatu vecumu un maksu par iiszinju vai nu nenoraada (pienjemu ka cheko IP adreses un cenu raada tikai atkaartotajiem klientiem) vai norada slikti pamanaami.

piedevaam veel iekare.com uz pirmo iiszinju atbildi atsutija ar nokavesanos un taadeelj biju aizsuutiijis otru iiszinju - kopaa no mana konta nonjeema 5.18Ls.

vinju apkalpotaajs mobisolutions.lv arii nostaajaas iekare.com pusee un naudu atmaksaat negrasaas.

D Di 14.07.2011

Sanāca man arī vilšanās ar šāda veida pakalpojumu, bet 1897, nevar izsekot līdzi visiem saviem klientiem, kuri izmanto šo numuru saviem pakalpojumiem. 1897 nav vainīgi, bet gan atsevišķais pakalpojuma sniedzēs, un manā gadījumā es arī saņēmu atpakaļ naudu (sanāk pat nedaudz vairāk, nekā iztērēju), ja varēju pamatot to, ka manas tiesības bija paŗkāptas.

R rrggrgrgr 25.09.2011

vieni te piedava kreditu, tikai jaaizsuta uz to nummuru sms..gan jau krapnieki!

R Ronalds 17.02.2012

Esmu no Saldus-sanemu iszinu no 1897 (samaksats par virtualo kreditu iegadi no iricom -billing.ru) Kaut gan neko neesmu iegadajies . Divaini!

C CrazyDriver 07.02.2013

Liels smirdīgs akmens lido šī servisa uzturētājam un peļnas guvējam. Jo nav nekādas aizsardzības pret krāpniekiem, kuri izmanto šāda veida servisus. Shēma ir sekojoša: uzcept, piemēram, kādu WEB lapu, kura nepieredzējušiem interneta lietotājiem izskatīsies ticama un reklamēt šo pasākumu, kaut ko solot. No kurienes cilvēks var zināt, ka daudzas dažādas lapas ved uz vienu vietu - krāpnieka kontu? Pieredzējuši lietotāji saprot kas un kā strādā. Piemēram, www.my-oki.ru lapu reklamē kā oficiālu odnoklassniki lapu dāvanas saņemšanai. Pieredzējis lietotājs sapratīs, ka šī te my-oki ir nevis oficiālā OK lapa, bet gan krāpnieku lapa, lai nozagtu OK lietotājiem lietotājvārdu un paroli (to prasa ievadīt), pie tam vēl nākamajā solī pieprasa nosūtīt sms ar tekstu uz 1879 numuru. Pievērsiet uzmanību, ka NEVIENS no krāpnieku veidojumiem neatklāj SMS cenu - nav pat mazo burtiņu.
Kādu laiku atapakaļ bija cits sludeklis, kur pievilināja muļķīšus ar (pus)kailām meitenēm. Intereses pēc izdomāju parakt, lai saprastu cik daudz varēšu uzrakt. It kā piedāvāja piereģistrēties kaut kādā lapā, tad otrajā solī paprasīja nosūtīt sms, kaut kādai (neatceros) kontrolei. Tad man bija priekšapmaksas karte otrajā telefonā ar 0, 4Ls un es nolēmu pārbaudīt kas notiks. Atbilde atnāca fiksi - atnāca neparasta sms - saucamā flash sms, kura neparādās pie iesūtītajām sms, bet uzreiz uz ekrāna un pazūd pie aizvēršanas. Es par flash sms zināju, tāpēc nofočēju, lai ir piemiņai. Sms vēstīja, ka man jānospiež Jā, ja es piekrītu pakalpojumam. Tik kādam pakalpojumam - nekādas skaidrības. Es spiedu Jā - pēc brīža man paziņo, ka nepietiek naudas (gribēja noņemt 3 vai 4Ls). Tad atsūta atkal šo sms - jau ar mazāku summu. Es atkal spiežu Jā - tā viņi atšuvās. Naudu nedabūjuši. Kropļi. Nekrāpniecības gadījumos naudas nepietiekamības gadījumos atbildes būtu savādākas, jo pakalpojuma sniedzējs ir ieinteresēts klienta apmierinātībā, bet te klaja naudas izkrāpšana.
Pretīgākais ir tas, ka nav nekādu veidu noskaidrot kam tad Tu nosūtīsi to naudu, ja nosūtīsi to sms. Tas civilizētā pasaulē vienkārši nav pieļaujams - šādu shēmu uzturētājiem un atbalstītājiem ir jācērt roka nost - nekādu žēlastību. Kamēr tas nenotiks, tikmēr mēs dzīvosim šajā sapuvušajā krāpnieku un izdzimtņu pārņemtajā pasaulē. Tā kā sms kodus var sūtīt tikai un vienīgi tad, ja to prasa LABI PAZĪSTAMS kantoris, peimēram, draugiem.lv vai tml. Un tad arī ir jābūt ļoti uzmanīgam. Jo arī tad var iekrist krāpnieku lamatās. Nožēlojami, ka mūsu valstī neviens neko nedara ķibernoziedznieku ķeršanā, tautas aizsargāšanā, informēšanā.

R rice 20.06.2013

Labdien!
Majas lapa http://odnoklassniki.sapa-od.ru/ (un redirect no http://unicm.jimdo.com) ir izveidota Odnoklassniki lapas fake kopija. Tiek piedavats sanemt davanu par godu 7.g. jubilejai - OK naudu. Lai to sanemtu, janosuta SMS uz numuru 1897 un tekstu 3333429999 (kods atskiras katru reizi, bet sakuma cipari ir lidzigi). Nav nekadas norades par SMS cenu un nav zinams vai tas ir maksas pakalpojums. Diemzel SMS jau ir nosutis. Zinu, ka numurs tas pieder LMT.

O osels 01.01.2014

adresi uz25424487 atsutiet nahuj visus tos pidarus nositisu

V venera1 30.10.2014

Labdien!
Esmu kārtējā, kas uzķērusies uz šiem krāpniekiem. Skatos, ir pagājis laiciņš, kopš kāds atkal ar šo nr 1897 ir saskaries.
Tagad dusmojos uz sevi, kāda muļķe es biju! Vienu dienu sērfojot internetā izleca reklāma, ka var uztaisīt IQ testu.Nolēmu, kapēc nepamēģināt...Tā intereses pēc...Kad tests bija izpildīts, nospiedu uz atbiles sanemsanu, kur man parādījās, ka lai saņemtu rezultātus ir jānosūta sms. Sms cena nebija minēta, bet es biju tā ieintereseta par rezultātu, ka aizsūtiju sms ar noradito kodu.atpakal man atnāca kods kuru ievadot pretī sanemu rezultātus...Tagad sanemot reķinu sāku šaubīties par savu IQ...
Es tikai domaju, vai tiesam so nr neviens nevar pārbaudīt vai kā tml...