www.sudzibas.lv ZZK veikals Slikts serviss

ZZK Veikals - Slikts serviss

Labdien!

Radās atkārtota nepieciešamība pēc garantijas remonta ZZK veikalā pirktam velosipēdam un šoreiz nācās saskarties ar nepatīkamu attieksmi.
Notikumu gaita/būtība:
20.04. Velo nodots darbnīcā Dzelzavas ielā 47 uz garantijas remontu ar sūdzībām par dakšas brīvkustību un gaudojošām skaņām no aizmugurējās rumbas. Izsniegta kvīts.
24.04. Zvans uz zzk darbnīcu, jo ir pagājušas vairāk kā 3 darba dienas, kopš velo iesniegts uz remontu. Atbild, ka vēl nav pieķērušies, solīja tuvākajās dienās sataisīt.
28.04. Zvans uz zzk darbnīcu. Atbild, ka rumbu sataisīs, taču par dakšu nekā glaimojoša nav, ko teikt man, jo minimāla brīvkustība esot pieļaujama, taču šī jau ir par traku. Paskaidroju, ka jau biju vērsies pagājušā gada (2019. Gada, neilgi pēc pirkuma) vasarā, ar sūdzībām par pārslēgšanos, metāliskām skaņām no ķēdes, plaisām riepās, brīvkustību dakšā. Toreiz – pieregulē pārnesumus, saeļļo ķēdi ar biezu kārtu, taču apgalvoja, ka tās nav plaisas, bet gan tāda riepa un visām dakšām esot brīvkustība. Nekādu dokumentu par paveiktiem darbiem neizsniedz.
30.04. Zvans uz zzk darbnīcu. Atbild, ka vēl gaida savu rindu, nav pieķērUšies un man ir jāsaprot, ka viņiem tagad daudzi nāk ar riepām un kamerām. Kārtējo reizi izskaidroju situāciju par ilgo remontu un to, ka man jāmeklē pašam, kas tad notiek ar manu veLosipēdu. Sola nākošajā dienā atzvanīt, jo viņam jānoskaidro kaut kas.
1.05. Zvans man no zzk 17: 46. Nepacēlu. Varēju runāt tikai pēc 19: 00, kad viņu darba laiks ir beidzies.
2.05. Zvans uz zzk darbnīcu. Atbild, ka gatavs. Braucu pakaļ un konstatēju, ka nekas nav mainījies manam velo. Darbinieks atbild, ka viņš nav konsultants un man ir jānāk pirmdien runāt ar meistaru.
4.05.
11: 33 zvans uz zzk darbnīcu. Atbild, ka vēl nav neko izdarījuši, pēcpusdienā atnāks mehāniķis un sataisīs, un man piezvanīs, kad būs gatavs.
17: 19 zvans (kārtējais) uz zzk darbnīcu. Atbild, ka ir gatavs, esot sataisījuši rumbu (pārkaukuši) , dakšai neko nedarīja, jo viņiem neļauj.
Ap 18iem vakarā ierodos uz zzk darbnīcu Dzelzavas ielā 47. Iedod man velo, nekas nav mainījies – aizmugurē joprojām gaudojošas skaņas, uz ko man atbild, ka tā ir visiem, lai es eju citiem riteņiem pagrozīt un dakšu vadība neļauj mainīt. Nekādu dokumentu par paveiktiem darbiem nesniedz un paskaidrojumu par garantijas atteikumu arī nesniedz. IeSaka meklēt pašiem vadību citā zzk filiālē un runāt ar viņiem. Cits klients klātienē piebalso par zzk vielocentru slikto attieksmi, kas jau gadiem ir nemainīga.
Uzskatu, ka uzņēmuma pārstāvji ir rīkojušies nekompetenti un attieksme pret klientu ir slikta.
Rezultātā velo atstāts, uzrakstīts iesniegums uz e-pastu zzk un gatavots iesniegums ptac.

Ar cieņu,
zzk klients.