www.sudzibas.lv ZZK veikals Slikts serviss, bojājumi

ZZK Veikals - Slikts serviss, bojājumi

Velosipēdi, ko tirgo par nenormālu naudu, neiztur pat garantijas laiku, detaļas nolietojas acu priekšā, pat pie ne - intensīvas velosipēda izmantošanas.
Pēc garantijas remonta, velosipēds ir saskrāpēts, netīrs, bet veikala vadītājs drīzāk ir no paleolīta laikmeta izlīdis, nekādas kultūras nedz izpratnes spējas, un no jebkādas atbildības novēršas.. Turieties tālāk no šī zzk veikala un vadītāja, nepērciet šeit pilnīgi neko... Velosipēdu kvalitāte ir dramatiski zema, kāda kvalitāte tāds arī veikala vadītājs Andris Rozītis.

06.11.2018

Zm

Ab Aborigēns Čubduburis 28.01.2019

Velosipēdi ir kvalitatīvi, un paliktu kvalitatīvi ja tu to koptu un tīrītu, eļļotu utt., tieši tas ka tu ar viņu nebrauc liek viņam novecot ātrāk. Tur garāžā stāvot viņš netiek uzkopts. Es pats savu velo kopju reizi 3 dienās, un tas turās ilgāk par garantiju. Ceru ka uzklausīsi un sapratīsi ka tā nav ZZK vaina.