www.sudzibas.lv ZZK veikals Slikta apkalpošana

ZZK Veikals - Slikta apkalpošana

Jau kūru reizi nācu uz zzk veikalu Dzelzavas 47, nācās secināt, ka apkalpošana ļoti zema līmeņi. Tā ka pats strādāju apkalpošana sfēra, Lattelekomā strādāju, tagad banku sfēra, mūs apmāca, pārbauda, var teikt dresē, lai būtu kvalitatīva profesionāla apkalpošana, un es vienmēr laipni uzvedos ar jebkuru klienti, esmu pretimnākošs, uzzinu klienta vēlmes, un man gandrīz vienmēr sanāk dabūt lai klients aiziet apmierināts. Šeit ne kas tuvu tam nav, es esmu šoka, kāda atšķirība apkalpošana starp dažādiem uzņēmumiem, piemēram ja salīdzināt ar sportland, vai Elkor. Nu nav tādas drausmīgas attieksmes ne kur citur, šeit ka neatnāku, gribas uzreiz iet prom. Uzskatu, ka tas ir vadības vaina, šīm jautājumam noteikti jāpievērš vairāk uzmanības, jāpieņem darbā cilvēku kurš apmācīs un kontroles pārdēvēju, savādāk sūdzību plūsma turpinās augt. Esmu specialīzed velosipēdu fans, es vienalga iešu un pirkšu vajadzīgas man mantas kuras citur nav iespējams dabūt. Bet gribētos lai tomēr šajā vieta būtu patīkami atgriezties, ne vis ka tagad.

Edgars Belinskis - slita gramatika. Kad mācījos skolā mūs, 'var teikt dresēja", lai nepieļautu tik rupjas gramatiskās kļūdas, nedz dzimtajā, nedz svešvalodā. Tā ka labāk "specialīzed" apgūsti pareizrakstību, "ne vis ka tagad", uz 5 teikumiem - 25 kļūdas.

E Edgars Belinskis 28.07.2017

Jautrais analītiķis, tas ir ZZK pārdevējs, vai ne? :)) Komentē ne viss problēmas būtību, bet gramatiku, ar to arī parādot savu nevēlēšanos laboties un nespēju uzsvērt kritiku. Bet par to nebrīnos, tieši tas ari bija gaidīts. :))) Nāksies jūs tur pārmācīt, ierakstīt video ka jūs apkalpojiet klientus un izlikt ierakstu youtuba. Vienkārši nožēlojami.

G Gundars123 07.12.2019

Jautrais analītiķis,,,, Tad slikti tev skolā mācīja, pašam kļūdas. Vispirms padomā un tad čivini

C critical thinker 28.07.2017

tas jau jauki, ka zini, kā apieties ar klient(lielais i burts)

G Gundars123 07.12.2019

Klientiem vai klientu, nevis'klient'. Tāpēc jums tur pieklibo attieksme pret 'klient'

G Gundars123 07.12.2019

Es arī biju biežs zzk klients, drausmīgi šiem nepatika ka es pats, no nopirktajām detaļām, salieku uz velo. Tādējādi tā nauda aiziet secen. Bet tad šie sāk vaipstīties, it kā parādot sevi neizaugušo tīņa pozīcijas, drausmīga apkalpe.