www.sudzibas.lv ZZK veikals Nepieņemama attieksme pret klientu

Zzk - Nepieņemama attieksme pret klientu

Nodevu savu divriteni ZZK veikala servisā veikt ikgadējo apkopi, godīgi samaksāju par saņemto pakalpojumu gandrīz 29 Ls (citās vietās tas maksā apmēram 15, bet tā kā veikals atrodas blakus mājām, nolēmu izmantot viņu pakalpojumus, par ko vēlāk loti nožēloju)!!! Saņemot savu divriteni konstatēju ka nav pienācīgi atregulēti ātrumi un nolēmu doties atpakaļ uz veikalu un palūgt pieregulēt. Veikalā izstāstīju savu problēmu pārdevējam, pēkšņi no savas darbnīcas iznesas meistars Aleksands, izrauj man no rokām manu divriteni un no visa spēka izrauj aizmugurējo dubļu sargu, to salaužot - it kā tas esot traucējis normāli pārslēgt ātrumus, jo nav pienācīgi nostiprināts !!! Pilnīgā neizpratnē kas tajā brīdī notiek, es jautāju vai tad normāli nevarēja paskaidrot, uz ko saņēmu atbildi no viņa, ka ko tur muļķiem vispār kaut ko skaidrot!!! NEKAD, NEKAD nevajag tur vairs iet - nepārmaksājiet naudu un vēl pretī saņemsiet tādu servisu ! P.S. Beigās mūsu strīdā iejaucās zāles pārzinis, kurš situāciju atrisināja aizvietojot manus dubļu sargus ar jauniem, par ko viņam protams liels paldies! SLIKTS serviss!!!

D

, ,,, 22.03.2011

Mēs gan paši salabojam- izlabojam, ieeļļojam un kas tur vel jādara divritenim. Un nekādus servisus neizmantojam.

X xbx 22.03.2011

teikshu, ka calishi strada tur nu jaa ar dzelzs gimjiem, bet pagaidam man viss ir bijis labi...
bet ta jau vaina ir vinju attieksme ne jau veikals vai ipashnieks...paskat vaditajs iznaca aaraa visu sakartoja un viss...gan jau pec tam morali izdraza meistaru :)
starp citu, likshu aiz auss, pateikshu attieksmi priekshniekam ZZK

A AnGos 22.03.2011

Ar šāda veida attieksmi, pie tam, klienta klātbūtnē, cilvēks nemaz nedrīkst strādāt! Vēl piedodams, ja bišķi toni paceļ, bet apvainot klientu un ņemt salauzt, tas ir pārāk skarbi... Ieteiktu apdomāt vai nav labāki darbinieki sameklējami!

M Mikk 26.05.2013

Joprojām šada attieksme.
Aizvedu uz šo servisu savu vecā tipa divriteni ar vienu ātrumu, labā stāvoklī ar cerību uz pilnu apkopi (42 VELOSIPĒDA PILNA APKOPE bez ātrumiem vai ar trīs ātrumiem rumbā (tīrīšana, izjaukšana, eļļošana, savakšana, regulēšana, riteņu centrēšana) 15.00Ls).
Bija nepieciešama kameru maiņa, bet pie tam pedāļu, bremžu regulēšana un vēl citi darbi. Aizbraucot uz turieni, man pateica, ka šāda tipa riteņiem (norādot uz vecumu) netiek veikta pilna apkope. Varot samainīt tikai kameras. To arī izdarīja.

Nesen braucot ar velosipēdu vispirms nokrita ķēde, pēc pārsimts metriem aizmugurējā riepa nošķiebās no ass. Acīmredzot, netika pievilkta pienācīgi.

Tas ir apsveicami tiem, kas paši veic sava velo remontus, bet jāsaprot, ka ne visiem ir pieejamas telpas vai rezerves daļas. kā arī laiks, lai veiktu šos darbus.
Tas ir absurds, ka veloservisi nespēj vai nevēlas veikt dažāda veida darbus, ja tie nav atrunāti servisa pakalpojumu sarakstā. Ņemot vērā, ka tā ir specialitāte un konkrēta cilvēka darbs, ir vēlme saņemt pretim kvalitatīvu un laipnu apkalpošanu.

Šo servisu vairs neizmantošu.

M Minerālūdens 03.07.2013

Arī ZZK Ulmaņa gatvē, atvedot bmx uz servisu, krievu mēlē runājošs pārstāvis, kurš iemācījies 2 frāzes latviešu valodā, un ar pirkstu norādīt - `tas ir jāmaina` un`nezinu`. Rezultātā, piekopjot šādu attieksmi, aptuvenās izmaksas par bmx apkopi un papildus daļām-pak.zobratu, rokturiem un pegām, man sasniedza tādu pašu summu, par kādu tas ritenis viņu kantorī tika iegādāts vairākus gadus atpakaļ. Kā arī paldies par ieteikumiem, ka riteni labāk neremontēt, bet uzreiz nopirkt jaunu. Smieklīgi :D