www.sudzibas.lv Zilais Dimants Zilais Dimants / Darbinieka attieksme, nepilda sava darba pienākumus

Zilais Dimants - Zilais Dimants / Darbinieka attieksme, nepilda sava darba pienākumus

Viss sākās 2020 gada 14 janvārī, vēlu vakarā, kad ar meitenēm izdomājām atpūsties, ejot uz centra pusi izdomājām, ka vajadzētu ieet, iegājām sākumā neapmierināta Jolanta Dudeniča prasīja dokumentus, pēc tam viņa pazuda pie vīrieša, lab neko, mana draudzene neaptvēra un piesēdās pie aizņemta aparāta... Pēc kura uzreiz pienāca jolanta uzbļaudama virsū ka akla esi... Šī vieta ir aizņemta, uzbruka ar vārdiem man virsū jūs šeit sēdējāt pēc kura es acirtu pretīm, ka nē nesēdēju un vēl neesmu sākusi spēlēt. Pēc neilga laika aizgājām prom, bet pēc kāda laika bijām atpakaļ, uzrādījām dokumentus. Bija jau jolanta laipnāka bet neilgi... Viņa uzreiz atkal pie vīrieša kamēr viņš spēlē. Man vajadzēja samainīt 50€ - piecīšos negribot atnāca acirta ka viņai neesot piecīši bet tikai 10€ varot samainīt, sāka mainīt paziņo ka esot piecīši un tikai vienu 10€ varot samainīt, kaut īstenībā tā nebija bet nu labi piekritu... Spēlējām tālāk, tad atkal aizgājām prom uz pāris h. Atnācu es un mana draudzene atpakaļ, ieraugam kā viņa darba laikā, nepilda savus pienākumus, netrodas tur kur darbiniekam ir jābūt bet galējā telpā pie aprātie maigojas, pat nepamanīja ka es ar savu draudzeni ienācām iekšā, kad mana draudzene viņas sauca, Jolanta atbildēja ja jūs spēlēsiet, tad es dokumentus vairs nepārbaudīšu... Un tā arī bija nepārbaudīja bet turpināja sava darba laikā neķītrības, vai tas darbiniekam pienākas šādas izvirtības un savas privātās lietas rīkot darbā, nepievēršot apmeklētājiem uzmanību, un laipnības vispār nekādas, kur ir normas? Mana draudzene viņu galā spēlēja bet es otrā, pēc kāda brīža aizgāju pie draudzenes spēlēt, un viņa vēl turpināja savas orģijas, spēļu zālē kur cilvēki nāk un iet, mana draudzene viņiem aizrādīja, bet viņi sāka asi mums acirst, un aizvainot, pārmetot to, ka mēs ik pa laikam nākam un ejam, ka redzot viņiem tas traucē, jolanta nekaunējoties paziņo ka izmetīs mani ārā, līdz ar to viņai izcēlās strīds ar manu draudzeni, mana draudzene viņai paziņoja ja šādi turpināsi zaudēsi darbu, bet viņa par to neiespringa, kā rezultātā sāka aizskart ar vārdiem, kura rezultātā viņa aizgāja uz savas letes pusi, bet kā manīja ka taisāmies iet prom viņa atpaļ, ejot prom novēlēju veiksmīgu šo vakaru un bučas, gājām uz citurieni... Bet viņi palika tur... Tagad mans jautājums vai šādai personai Jolantai ir jāstrādā jūsu uzņēmumā, lai izturētos pret klientiem kā pret mēsliem? Vai mums klientiem jāredz šādas mīlas spēles? Vai tādas lietas nebūtu jādara ārpus sava darba laika? Vai mums klientiem jāgaida pie letes un speciāls uzaicinājums jānosūta jūsu darbiniekam lai mūs pamanītu? Vai tiešām zilais dimants nevar nodrošināt patīkamu darbinieku? Mans lūgums jums, atlaist Tukumā - zilajā dimantā darbinieci Jolantu Dudeniču, jau šajā mēnesī, lai man ar meitenēm nebūtu jācieš šāda veida attieksmi... Ja ne sūdzība tiks ziņota tālāk...

15.01.2020

K

⛔️ 15.01.2020

Izskatās, ka starplaikos gājāt pažobelē savu točkas brendiju dzert?

M Mego izmeklētājs 16.01.2020

Viens dabas apdalītais sūdzas par otru

L Linda_J 16.01.2020

Sīdzība nav pamatota. Šis portāls ir šaubīgs un šeit sūdzās neadekvāti un naivi cilvēki, kuri domā ka šis portāls ir izveidots Latvijā un var palīdzēt. Īstenībā portāla vadība slēpjas Baltkrievijā un veicina personīgo datu noplūdi, kā arī pārkapj likumu par datu aizsardzību, veicina uzņēmum neslavas celšanu u.c..,ievietojot nepārbaudītu informāciju no nepārbaudītām personām.

Saivii 16.01.2020

Izklausaas,ka vai nu tev vai tavai draudzenei taada Jolanta buus veci noceelusi . Bet vispaar, murgojums no staasta