www.sudzibas.lv Zilais Dimants Iespējama krāpšana

Zilais Dimants - Iespējama krāpšana

Es jau kādu laiku ik pa laikam izspēlēju kādu azartspēli, online pokers, vietējie aparāti u. T. T. Pieredze ir kā Saka..

Un pēdējo mēnesi spēlēju Imantā, Zilajā Dimantā aparātos un es teikšu es nekad dzīvē neesmu redzējis tik uzgrieztus aparātus kā šos! Sākumā laimesti bija, un pēc pāris reizēm es tikai zaudēju un zaudēju. Te neiet runa pat par banālu atkarību vai ko tādu.. Te ier runa par to ka visur (pat ārzemēs) ir kaut cik ne cik liela atdēvē.. Bet zilajā dimantā nolēmuši ka viņi vienkārši iekasēs naudu un viss!

Nevienam neiesaku apmeklēt zilo dimantu nekur!

28.09.2020

Paradeez 28.09.2020

"Sākumā laimesti bija , un pēc pāris reizēm es tikai zaudēju un zaudēju" -Tas ir spēļu zāles moto. Laimētājs, spēļu zālē ir tikai spēļu zāle.

W waka 28.09.2020

Neiesaku nevienu apmeklēt

H Helsu 28.09.2020

Ta nav pieredze, ta ir reala atkariba. jebkurs pieaudzis un sapratigs cilveks, saprot to, ka spelu zales nav labdaribas organizacijas, ta ir izklaides vieta cilvekiem kuriem ir lieki lidzekli un velme mirgojosa kaste samest savus lidzeklus.
Lai kads vinnetu, kadam ir jazaude un sini gadijuma tas esat jus kurs, kadu padaris uz kadu laiku "laimigaku".

Vagons Komā 28.09.2020

Es laimēju 1000 un nospelēju dzīvokli. Bet laimēju 1000!

Paradeez 28.09.2020

tieši tā, tie laimesti ir tik niecīgi uz zaudētā fona

Vagons Komā 28.09.2020

Kā medusmaize priekš manis.

N Nikns Lietotājs 28.09.2020

Visās zemēs un visas tautās no spēles laimē tikai spēļu zāle, un reizēm kādam kaut kas atkrīt, bet nekur nav rakstīts, ka tas vienmēr būsiet jūs. Ja jums kādreiz paveicās, tas nenozīmē, ka tā būs mūžīgi un neviens to nav solījis.

Zelda 28.09.2020

Paldies, klausīšu, uz Zilo Dimantu neiešu nekur. Paldies, ka upurējies.