www.sudzibas.lv Ziepniekkalna poliklīnika Acu ārste Strode, Ziepniekkalna poliklīnikā

Ziepniekkalna poliklīnika - Acu ārste Strode, Ziepniekkalna poliklīnikā

Mana kārtējā sūdzība par Ziepniekkalna poliklīniku.
Aizgāju laikā (pat ātrāk) kad biju pierakstījusies. Man bija dienas pēdējā vizīte. Rindā sēdējavismaz 5 pacienti, kuriem sapilināts acīs. Līdz ar to mani vēl nepieņēma. Pie ārstes tiku kādas 20 minūtes jau pēc darba laika beigām. Pārbaudīja un pateica, ka darba laiks jau beidzies, ka šodien daudzi pacienti garā rindā sēdējuši pēc pilināšanas, ka man pilināt šoreiz nesanāks, jo laika vairs nav. Un tālāk seko šīs dienas visinteresantākā frāze no kvalificētas ārstes puses "Pameklējiet internetā acu vingrinājumus". Laikam drīz arī kā ārstēties, kādas zāles jādzer vai kā atkopties pēc kādas operācijas būs pašam saviem spēkiem jāmeklē internetā!

E

A Agnese 19.01.2010

Interesanti gan!Ja tev ir acu problemas, tad visi arsti viena balsa dzied, ka nedrikst Interneta vazaties un skateties TV!!!Jums ir visas tiesibas rakstit sudzibu Veselibas inspekcija, jo tada riciba no acu arsta biskin padaudz!!

N Natalja 01.03.2010

es jau ne pirmo reizi dzirdu par tadu daktere-Strode.a kapec jus neiet "tornakalna poliklinika", tur pienem loti laba daktere-Liga Kemere.man vinju dievina visa gimene, un par vinju labas atsauksmes pat stradinos, acu nodalja.

P paciente 06.10.2010

man ir tikai tās labākās atsauksmes par ziepniekalnu.man ģimenes arste daktere elga ir pati labākā dakterīte un manuprāt daktere strode arī ir ļoti laipna.

Z Zane 05.12.2011

Daktere Strode ir gana laipna, taču gandrīz vienmēr kavē darba laika sākumu un viņas ilgā pļāpāšana neliecina par profesionalitāti. Viņas diagnozes bieži vien nav pareizas, par brillēm nevaru spriest, tās pasūtīju Cobergā.