Ziepniekkalna poliklīnika - personāla attieksme

Gribēju tik uzrakstīt to, ka Ziepniekkalna poliklīnikā personāla attieksme pret pacientiem ir "nekāda". Par cik pēdējā laikā sanāk bieži apmeklēt dažādas ārstniecības iestādes, tad ir ar ko salīdzināt, bet dzīvojot Ziepniekkalnā turpat blakus poliklīnikai vēlējos iepazīt tās ārstus, jo kāpēc man braukt uz otru Rīgas galu, ja blakus atrodas poliklīnika. Man bija nepieciešams iet pie rehabilitologa, lai dabūtu nosūtījumu pie fizioterapeita uz ārstniecības kursu mugurai. Rehabilitologs bija apmēram tikpat zinošs, cik es; izklausījās neieinteresēta manas problēmas risināšanai, visus dokumentus paturēja pie sevis. Un pateica, ka fizioterapeits man piezvanīs tuvāko divu nedēļu laikā. Pagāja 2 nedēļas, neviens nezvana. Protams, man gribas uzsākt ārstniecības kursu pēc iespējas ātrāk, piezvanu uz poliklīniku, neviens nav lietas kursā par neko. Kad nu esmu izstāstījusi visu stāstu no A līdz Z, un vai ir kāda iespēja pierakstīties, atbilde ir, ātrākais pēc mēneša! Sakot: " es jau gaidu 2 nedēļas un vēl mēnesi gaidīju, lai tiktu pie rehabilitologa. Iiešu citur, tikai kā man dabūt atpakaļ nosūtījumu?!" Tad uzreiz atrodas gan laiks, gan vieta priekš manis. Un esmu priecīga, jo fizioterapeite vismaz ir jauka un zinoša. Toties vakardien atkal - jau nez kuro reizi ejot uz reģistratūru, tās darbinieces nezina, kas ir labdien, neviena laipna vārda. Gribēju pierakstīties uz rentgenu, tieši tajā brīdī rentgens bija brīvs. Aizgāju, ārste sēž, skatās datorā un pat nepievērš man uzmanību, ne labdien, ne sveiki. Iedodu savu nosūtījumu, skatās, skatās nosūtījumā... neko nesaka! Jautāju, vai varu uztaisīt rtg pie jums?! Atbilde: nuuu, nezinu, reģistratūrā jums neko neteica?! Atbildu: teica, lai nāku pie jums. Skatās, skatās nosūtījumā, jautā: kāpēc jūs nevarat uztaisīt VC4 centrā? Nosūtījumu bija izrakstījis Vc4 ārste. Atbildu: tāpēc, ka dzīvoju šeit un negribu braukt uz Rīgas otru galu. Turpina skatīties manā nosūtījumā... un reakcijas nekādas, risinājuma nekāda. Savācu savu nosūtījumu un pateicu, ka iešu citur taisīt rentgenu.
Protams, es saprotu, ka valsts medicīnas iestādēs maksā mazas algas, bet tomēr cilvēciskai attieksmei jābūt un saprotoši klientam jāizskaidro un zināmas pieklājības formas jāievēro... Izlasot vēl atsauksmes par ginekologiem tur, labi, ka neaizgāju, jo bija kaut kāda sajūta, ka tomēr labāk iet pie jau man zināma ginekologa, kaut arī ar diviem transportiem no Ziepniekkalna uz turieni jābrauc... Un kā lai cilvēks var izārstēties, ja medicīnas iestādes uzdzen vēl lielāku stesu: valsts medicīnas iestādēs attieksme ir drausmīga, bet privātās iestādes "skaistas cenas".

D

M Max 30.05.2011

Labi ka tagad mums seit ir izvele - no pagajusa gada vasaras eju tikai jaunaja MFD veselibas centra - atskiriba ir milziga! Iesaku.

A Airisa 05.07.2011

Piekrītu Jums. šodien biju poliklīnika un redzēju kā darbinieki reģistratūrā runā ar cilvēkiem. Kā suņi rej uz visiem. Es saprotu, ka viņiem darbs ir stresains, jo visu dienu iet cilvēki ar savām sūdzībām, bet darbs ir darbs un attieksmei vajag būt pret cilvēkiem normālai. Runājot par rentgenu, man arī trāpijās dīvaina darbiniece, kura īpaši nebija apmierināta par to, kāpēc es taisu rentgenu .Un vēl nacu pie secinājuma, jo vairāk pie ārstiem staigā, jo vairāk saprot ka tam nav jēgas.

A Airisa 05.07.2011

Biju MFD taisiju vienu procedūru. Ārsts visu izdarija bez vārdiem un pat neko nepaskaidroja, iedeva izdukāto lapiņu un viss. Forši

J Jelena 22.08.2011

Es ari dzivoju ziepniekkalnaaa taa poliklinikar briesmiiiga ...tur ir taaads bardaks, tikai zoobarstu nodala ir laba .

A Andrejs 23.09.2011

Nezinu, man nekādu pretenziju pret to poliklīniku nav. Ejam ar ģimeni tur visu laiku un esam apmierināti gan ar apkalpošanu, gan ar profesionālismu.