www.sudzibas.lv Zalais Darzs Par ēdiena kvalitāti

Zalais Darzs - Par ēdiena kvalitāti

Tā kā ārzemju radu naktsmītne bija Ziepniekkalnā, tad aizvedām viņus pusdienot 27. septembrī uz Zaļo dārzu (nav izvēles tajā rajonā). Bijām tur pusdienojuši pirms pāris mēnešiem, kad kvalitāte likās tīri laba, arī cenas OK. Šoreiz jau cenas likās pamatīgi augušas. Izvēlētais ēdiens man bija galīgi nebaudāms, pārējiem arī nekvalitatīvs. Mans aknu šašliks nebija sagriežams, kur nu vēl saēdams. Arī cūkgaļas šašliks bija sauss un ciets (kā noturēts ledusskapī un mikrokrāsnī atsildīts). Arī ļuļa kebabs bija ļoti sauss. To vienīgo varēja kaut kā apēst, jo malta gaļa. Vienīgi kartupeļi bija ēdami. Zaļie salāti bez piedevām un garšvielām. Pieņemu, ka ēdiens nebija svaigi gatavots. Tas nav restorāna cienīgi! Man bija kauns no ārzemju viesiem. Tad jau visvienkāršākā ēdnīca ir augstākā līmenī. Kauns!!!

A alinaCY 10.08.2019

Dausmiiga apkalposana! Drausmiiga attieksme! Drausmiigs apkalposanas personaals! Apgrausts eediens! Nekad! Nevienam! Nenaks! Neest!
Nepieklaajiigi pavaari!