www.sudzibas.lv Zalais Darzs pakalpojumu kvalitāte

Zalais Darzs - pakalpojumu kvalitāte

"Zaļais dārzs" banketu apkalpošana
Mani draugi nesen pasūtīja savām svinībām banketu.Cena par 1 cilvēka ēdināšanu manuprāt mūsdienu situācijai absolūti nelēta Ls 17 par cilvēku, ēdienkartē bija diva veidu salāti, tajā skaitā 1 gaļas salāti, kas bija saskābuši, divi nelieli nesvaigas gaļas un viens neliels tikpat nesvaigas zivs škīvītis divu veidu šašliks ar kartupeļiem un 1 dārzeņu šķīvītis. No minētā klāsta 10 cilvēki varēja paknasktīties tikai ar šašliku, kartupeļiem un dārzeņiem, jo pārējais bija apsāubāmā kvalitātē. Dzērienus paldies Dievam varēja ņemt līdzi savus- tā kā svinību papildus izdevumi vēl bija dzērieni, augļi, torte un tēja ar kafiju. Izrādās, ka par Ls 17 pat kafiju un tēju nevar dabūt.
Ar apkalpojošo personālu arī kā bija tā bija. 2 meitenes uz visiem klientiem, kas nekur nesteidās un kurām teiksim godīgi nerūpēja klientu ērtības un vēlmes.

I

A An 14.10.2012

Недавно были там на банкете у друзей, стол был очень красивый, все наелись досыта, брали свой алкоголь, разрешили без проблем. Для нас предоставили кроме банкетного зала ещё и всю веранду летнюю. Это был выходной, попали на живую музыку, так ещё и натанцевались. Спросила о цене, друзья сказали 10, 50 с человека получилось. Королевских креветок с омарами не заказывали правда...
Будем праздновать День рождения папы там.