www.sudzibas.lv Yandex taxi Vienaldzība no yandex puses un taksists ir zaglis

Yandex taxi - Vienaldzība no yandex puses un taksists ir zaglis

Tātad 19.09.2020. ap plkst. 01:45 draugs man izsauca taksi uz mājām, jo mans telefons bija izlādējies. Biju dzēris, bet biju mierīgs, taksists mani izvilka no mašīnas raujot aiz kapuces un es aizmirsu savu somu (kurā bija 90euro, darba forma un citas personīgās mantas), to es sapratu tikai pamostoties no rīta. Zvanīju uz kompāniju un man teica, ka nekāda soma nav atrasta utt un iedeva tā taksista nr. Sazinājos ar viņu un viņš nelikās ne zinis. Paveicās, ka ir kameras uz manas ielas, un perfekti varēja redzēt visu, kas notika, pat to ka soma noslīdēja no rokas un palika mašīnā. Šoferis paskatījās un aiztaisīja durvis - izmantoja izdevību un aiztinās lapās, pat nepasakot, ka aizmirsu somu. Sekojoši zvanīju vēlreiz taksistam un teicu, ka man ir pierādījumi, ka varam šo atrisināt bez problēmām. Viņam tas neitresēja un sāka mani lamāt krievu valodā kā arī izteica draudus un to es aŗī ierakstīju (caur programu kur tiek ierakstītas visas zvanu sarunas). Sapratu, ka nav jēga ar viņu runāt un sūtīju visu detalizētu informāciju uz kompānijas numuru, kā arī yandex aplikācija rakstīju supportam, beigās mani pasūtīja, cik sapratu viņiem bija vienalga un teica, lai dodos uz policiju.
Pēc šī gadījuma, netaisos braukt ar yandex taxi, pretīga rīcība no yandex puses.
Tagad nāksies doties uz policiju, cerams šie palīdzēs.