LV RU
www.sudzibas.lv Yandex Taxi Slikts serviss, melošana

Yandex Taxi - Slikts serviss, melošana

Brauciena beigas ievēroju, ka tika izmantoti 2 atskaitītāji, attiecīgi 2 dažādas cenas par braucienu!
Aplikācija uzrada 4,32 eur, bet mašīnas skaitītājs uzrada 3,70 eur.
Laipni jautāju vadītajam, kāpēc ir divas cenas un man jāmaksā dārgāka cena, vadītājs izliekas nesaprotot jautājumu, un saka, laikam jums izlikas, nekas tur nebija...
Vairākas reizes megināju noskaidrot atbildi no vadītāja, bet nesaņemu.
Beigas viņš ar nepatiku un sminu uz sejas atmet man 0,40 eur, piebilstot ka vairāk viņš nevarot iedot...

Loti rupja attieksme pret klientu, nespēja paskaidrot, un nesaprotama cenu politika!

Faktiski klients pārmaksa par neko!
Izvēloties taksometru pakalpojumus, jūsu pakalpojumus victicamāk neizmantošu, jo klients tiek manīts!

Komentāri (6)

Tu Turkey901 23.08.2019

Skaitītājs griežas, jo pēc likuma tas ir obligāti arī tad, ja tiek lietota aplikācija.
Kā arī neaizmirsīsim, ka šoferim par katru saņemto pasūtījumu caur Yandex jāmaksā komisijas maksa viņiem kā starpniekiem (operātoru dienestam), tur arī rodas starpība starp tām summām.
Nākamreiz sauciet taksometru no šī pārvadātāja pa taisno un brauciet lētāk, taču gaidīšanas laiks var sasniegt stundu, jo vienam mazam pārvadātājam ir ierobežoti resursi/ mazs autoparks!

Tu Turkey901 23.08.2019

Šoferim ir uzdots uzdevums vest un nelauzīt galvu par smalkām niansēm ar cenu aprēķiniem, komisijas maksām, aplikācijām un sadarbības partneriem - tas nav viņa kompetencē, tāpēc arī nemācēja neko nokomentēt!

дж Джонни 25.08.2019

В такси из-за копеек торгуетесь, нищеброды :))) езжайте на ОТ, там фиксированная ставка и чёткий контролёр с охраной, не заплатите ни больше ни меньше!

Pacco_al 26.08.2019

Nu ko lai saka protams, ka šoferim nav tik daudz intelekta, lai iesaistītos smalkās diskusijās par to, kāpēc aplikācijas cena un cena pēc skaitīta atšķiras un kāpēc jums ir jāmaksā tā, kas norādīta aplikācijā.
Tas tiešām ir retums, kad atšķirība ir jums par labu. Interesanti, kāda sejas izteiksme jums būtu ja aplikācijā būtu 4.32, bet reāli skaitītāja rādītu 5.50 vai tad jūs arī uzstātu, ka jums ir jāmaksā 5.50 jo tā taču rāda skaitītājs. Jeb tad būtu viss kārtībā un ja paprasītu 5.50 bļautu atkal, ka neko nesaprot un ka maksās tik cik aplikācijā sākumā bija norādīts.
Tāda dubulta morāle sanāk.

Pacco_al 26.08.2019

"nesaprotama cenu politika!" Tiešām? Kas tev aita tanī aplikācijā nav saprotams? Ciparus nepazīsti? Viss pārējais tevi neskar. Jeb gribi lai tevi ved pa citu ceļu vai lēnāk, jo laiks arī summējas braucienā. Tād būtu labāk?

ездун, водитель неправильно поставил коэффициент и вам mašīnas skaitītājs посчитал по факту. каждый уважающий себя ездун это знает в теперешнее время. стыдно, вам стыдно должно быть уважаемый, а вы жалуетесь.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes