www.sudzibas.lv Yandex taxi Slikts serviss

Yandex taxi - Slikts serviss

Automasina ar numuru EX-1548 kuru vadija Vladislavs S . Briesmiga apkalposana. Izsaucam pie Origo ,piegajam klat taxi ,tikko iekapam iekšā vaditaja pirmais teikums bija “jus zinat ka manai masinai ir durvis no abam pusem?” Neizpratne parjautajam vai kkas noticis ? Dabujam atbildi ka Tirisim salonu. lai gan neko nesasmerejam,ko var sasmeret akurati iekapjot auto? Bet ar to vina komentari nebeidzas. Saka lekties ka vina masina un mums vajadzeja vinam pateikties ka vispar panema pasutijumu Un pie veca pasta vins piestaja mala un pateica kapjat ara! Par tiem paris metriem vel iekaseja 0.90 centus. Vienkarsi sabojaja garstavokli mums un viedokli par tadiem taxi...

G G.Agnese 17.09.2018

Man arī ir bijusi negatīva pieredze ar taksometra vadītāja attieksmi. Auto atradāmies 3 sievietes un vadītājs ik pa laikam sarunu virzīja ar tādu nepatīkamu, jā tā var teikt, piegaršu, it kā netīri koķetējot, kad bijām sasniegušas mērķi ( kaut gan šoferis mūs neizlada tieši mūsu galamērķī, bet gan kaut kur netālu nost) šoferis izteica tādu frāzi:" Būs jāmaksā skaidrā naudā vai arī zaķītim būs jāņem aiz austiņām.." Šofera manieres nešķita ētiskas šajā situācijā..

2 26993820 05.04.2019

Vakar 04.04 iekāpjot Yandex taxi devos mājas virzienā. Kāpjot āra paņemu savus ziedus un arī savācu to kas bija nobiris no ziediem. Taksometra vadītājs Agris Zvirbulis man diezgan dzēlīgi uzkliedza, lai es satīru salonu tai skaitā arī gružus kuri atradās uz aizmugurējiem sēdekļiem, kuri nekādīgi nevarēja būt mani. Taksometra vadītājs izturējās ļoti nelaipni, teica ka nevajadzēja kāpt tādā taksometrā ja jau esmu redzējusi, ka salons esot bijis netīrs. Sastopos pirmo reizi ar tik rupju un nelaipnu taksometra vadītāju!

V Vita vasariņa 29.10.2019

Vakar 28.10. lidostā ap plkst 19.00 bija pietrūcis taksometru. Pāri ielai ieraudzīju Yandex auto. Šoferis bija ar vest, es laimīga, ka tikšu mājās. Brīdī,kad ieraudzīju,kādā tempā griežas skaitītājs,iestājās ŠOKS. Šoferis gan skaidroja,ka viss pēc noteikumiem, arī čeku iedeva. Tomēr brauciens LIDOSTA - M.KALNU iela un 40 EUR man liekas neadekvāta samaksa.