www.sudzibas.lv Vigorius Bojāta prece

Vigorius - Bojāta prece

Viss sākās ļoti pozitīvi, pagājušonedēļ, uzrunājot vairākus gravēšanas pakalpojumu sniedzējus, biju priecīgs, atrodot uzņēmumu sia "Vigorius", kas apgalvoja, ka varēs smuki iefrēzēt mākslinieka veidotā gredzenā, kas bija paredzēta kā ziemassvētku dāvana manai dzīvesbiedrenei, saistošu tekstu, arī cena ok +/-50 euro. Palielam gredzens ir vienkāršs, regulārs baltā zelta aplis ar kaltu virsmu uz kuras paredzēts frēzējums/gravējums (gredzena platums 3mm, iefrēzējamajam teksta augstumam bija jābūt 1,5mm) . Frēzējums arī radīja lielākas bažas vai to varēs kāds maz realizēt, bet sia "vigorius" meistars teica, ka nekādu problēmu neredzot, lai izpildītu šo uzdevumu, jo darbu veic precīza frēzēšanas iekārta, vienīgais frēzēšanas procesā var nedaudz tikt bojāta virsma, kas man īsti nesatrauca, jo to varēs viegli atjaunot. Labi, šonedēļ pirmdien, priecīgs aiznesu gatavo gredzenu uz frēzēšanu, iedodu visu nepieciešamo info, +vēl aizsūtu uz emailu maketu frēzējumam ar visiem izmēriem, viņi pretī gredzens būs pēc 3 dienām, + par pārsteigumu viņi solīja atsūtīt paraugu kā tas varētu izskatīties, bet tas kā nenāk tā nenāk. Otrdien pēcpusdienā zvanu un jautāju, vai viss kārtībā, jo neesmu saņēmis paraugu, uz ko meistars paziņo, ka manis sniegtais info bija pietiekošs, lai veiktu šo frēzējumu un gredzens, jau ir gatavs, bet par cik gredzena virsma ir kalta / nevienmērīga, teksts nedaudz staigā, bet nu to pamanīs tikai speciālists. Ok, vakar, tas ir trešdien, priecīgs dodos gredzenam pakaļ, bet ieraugot rezultātu, biju nepatīkami pārsteigs, ka vispār nekas neatbilda manis nosūtītajam maketa, izņemot tekstu un simbolus:) . Tātad, kas mani neapmierināja - zīmju atstarpes nav ievērotas, teksts nav izvietots gredzena platumā pa vidu un teksta burtu augstums 1,5mm vietā - 2,4mm, kas visu sākotnējo gredzena dizainu izjauc, + vēl simbolu nevienmērība, ko iereibis pat labi iereibis cilvēks pamanīs. Meistars uz šiem visiem iebildumiem atbild, ka viņš var garantēt perfektu iznākumu uz viendabīgas virsmas, bet šajā gadījumā rezultāts ir neparedzams un tās jau ir iekārtas nianses, bet kas attiecas uz burtu augstumu, viņam kā meistaram nav būtiskas starpības vai tas ir 1,5mm vai 2,4mm, +sāka skaidrot, ka šī gredzena projekts, jau pašā saknē ir nepareizi izstrādāts. Es daļēji saprotu šo meistaru, bet no sava skatu punkta, kāpēc jāuzņemas šāds darbs, solot vēlamo rezultātu, ja neesi pārliecināts, par gaidāmo.
Rezultātā šo gredzenu nesīšu atpakaļ pie meistara, lai slīpē nost, šīs drausmas un atjauno iepriekšējo virsmas faktūru, protams vairs nebūs vēlamā proporcija un frēzējuma, bet vismaz līdz ziemassvētkiem paspēs salabot.
Par frēzēšanas darbiem nesamaksāju, ja nu vienīgais ar izfrēzētajām gredzena skaidām:) un priecājos, ka šī problēma nebija ilgi diskutējama.

H

Komentāri (1)

Dainis 21.12.2017

Īsti nesaprotu, kā šo tekstu uztvert kā sūdzību vai jūsu pārdomu raksts?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes