www.sudzibas.lv Vigorius Nekvalitatīva apkalpošana, zaudējumu radīšana

Vigorius - Nekvalitatīva apkalpošana, zaudējumu radīšana

Sabojāta rokassprādze.
Kā ilggadēja kliente vērsos , la salabotu rokassprādzi ar bumbiņām. Pieņēmēja saskaitīja to, kas uz rokassprādzes, kā arī nosvēra, bet to, ko pievienoju, kā nokritušas, izlikās nemanām. Tā kā steidzos, pēc tam visu vakaru pārdzīvoju, ka nav saskaitītas un nosvērtas visas. Manas aizdomas apstiprinājās. Uz rokassprādzes bija uzvērtas, turklāt nesimetriski, tikai uz tās esošās saskaitītās - parējās pazudušas nezināmā virzienā. Rezultāts- ar bumbiņām pilnīgi pārklātā aproce, kas ir dārga piemiņa no ceļojuma, pārvērtusies par sāpīgu atgādinājumu nekad vairs neapmeklēt šo iestādi. Rokassprādze nav lietojama. Pierādīt vairs neko nevaru, jo uz čeka ir saskaitīto bumbiņu skaits un svars. Lūgums iestādei rūpēties par reputāciju. Aizvainojums ir milzīgs