Viesnīca "Jelgava"

Dīvaina izpratne šai viesnīcai ir par "***" līmeni. Tā arī īsti nesapratu kā var gadīties, ka ieejot iepriekš rezervētā numuriņā, tur vēl ir cigarešu dūmi(labi,ka logs atstāts vaļā), mēbeles nokaisītas ar pelniem, aiz aizskariem mētājas tukšas pudeles un glāzes pielīp pie rokām un smaržo pēc šampanieša! Guļot gultā, skatiens nevilšus paslīdēja pie dīvāna apakšas,kura nebija slaucīta kopš viesnīcas rekonstrukcijas! Vienkārši riebīgi!

B Brenda 06.01.2010

biju jaungada nakti viesnica "Jelgava" un varu oponet- numurs bija tīrs, jauks, gaiss svaigs, rīta sauna bez maksas, personals atsaucigs, ir O.K.! Normāla 3zvaigzžņu viesnīca

M Meitenecitroniene 22.06.2011

2011. gada jūnijā nakšņoju viesnīcā. Mani pārsteidza kvalitāte - dušas telpā dušas rāmim tā arī nav noņemta cedele, cik duša maksājusi. Vai tiešām to nevar noņemt, ja redzams, ka duša uzstādīta labu laiku atpakaļ? Un kaut kur vēl istabiņā redzēju "cedeli", varbūt tas ar nolūku, ja salauzīšu, tad zināšu, cik maksāja?
Un starp flīzēm apkopējām arī būtu jātīra, jo flīžu "šuves" jau ir ne tikai melnas, bet sāk pelēt. Tas nav smags darbs, bet tas jādara regulāri - klientam tas tomēr ir pretīgi, ja ieej un sajūta kā "komunalkā".
Kad no rīta aizgāju brokastot, pārsteidza, ka apkalpojošā personāla meitene ir īsos šortos (atvainojos), kuri sniedzas līdz dibena malai un vēl kaut kādā sporta jakā. Personālam taču jābūt solīdam!
Apkalpošana brokastu laikā arī tāda, ka abas meitenes tādas neapmierinātas un elementāru apkalpošanas laipnību nesagaidīt - viena no tām zvelnēja izgāzusies krēslā.
Vai tiešām pat tik daudz kā atnest un nolikt nepieciešamos traukus ir tik grūti, ka nebija iespējams paēst brokastu pārslas, jo vienkārši viņas nebija kur ielikt!
It kā jau no ārpuses izskatās solīda viesnīca un darbinieku mūsdienās jau netrūkst, bet realitāte bija cita... man vēlēšanās tur atgriezties nākamreiz vairs nav. Pati viesnīca to panāk.